Tipsport Superliga se po dvou po dvou letech opět představí v Náchodě. Na utkání Chodov vs. Pardubice ze sezóny 2015/16 naváže 28. září utkání Chodov - Ostrava. 17. listopadu 2015 sledovalo zápas v náchodské hale 562 diváků a oba kluby věří, že letos bude návštěva minimálně stejně vysoká.

Proč Chodov přistoupil k exportu superligového zápasu vysvětluje marketingový manažer Chodova David Podhráský: "Těch důvodů bylo několik. V první řadě to byla skvělá zkušenost ze sezóny 2015/16, zadruhé osoba Tomáše Třešňáka, který je pro nás garantem zdárného průběhu akce, zatřetí je to propojení klubů skrz značku FAT PIPE a v neposlední řadě musím zmínit, že v období 28.9. až 29.10. jsme měli hrát 5x za sebou v domácím prostředí, takže vývoz jednoho utkání z této série byl pro nás logickou variantou."

Za Náchod nám poskytl svůj pohled již zmiňovaná Tomáš Třešňák, který má ve východočeském klubu funkci sportovního manažera. "Jsme moc rádi, že se nám podařilo díky dobrým vztahům s Chodovem dostat Superligu opět do Náchoda. Navíc jde o velmi atraktivní duel, kde se potká dvojnásobný mistr posledních sezon s ambiciozním týmem FBC Ostrava. První bitva o Náchod měla úspěch a my doufáme, že druhá bude ještě lepší. Kdo chce poznat pravé peklo náchodské "plech" arény, ať určitě dorazí."

Fanoušci Chodova, kteří navštěvují zápasy na Jižním Městě mají zakroužkováno datum 4. září, kdy se odehraje první domácí zápas sezóny, ti východočeští by si měli zapsat datum 28. září, kdy propukne Bitva o Náchod II.


Generální
partner

Partneři
klubu