Mladší žáci pod vedením nově dotvořeného realizačního týmu mají za sebou perfektní soustředění - připomenout si jej můžete v článku.

MLADŠÍ ŽÁCI - blue (16.8. - 21.8.2017)

1.den

Dnes najeli do Smržovky Mladší žáci Blue Po dobrém obědě jsme vyrazili na odpolední tréninkový blok v hale a venku. Kluky si s Karlem a Honzou bere do parády Lukáš Procházka, bývalý reprezentant a trenér chodovského áčka a nyní trenér veleúspěšných chodovských žen. Po večeři ještě přišel hodinový herní trénink ve výtečném tempu, bylo vidět, že se po prázdninové pauze všichni na florbal těšili. Nálada v týmu je výborná a zatím nebyly zaznamenány žádné ztráty ani nálezy. Večer se dokonce všichni umyli a šli spát, je vidět že už jsou zase samostatnější než loni.

3.den

V pátek bylo docela teplo a trochu se projevila únava, ale po regeneraci v bazénu a večerním protažení u místního kostela šli všichni spokojeně spát a ráno se opět probudili svěží a plni energie.

4.den

V sobotu jsme dopolední i odpolední trénink prošli v hale a soustředili jsme se na techniku hry. Paráda, spousta kluků i holek se významně zlepšují. Gólmani také kromě každodenní porce gólů získávají nové zkušenosti a s radostí se nechávají trefovat děravým míčkem. Zkrátka, další skvělý den je za námi a trochu nás mrzí, že náš pobyt ve Smržovce takhle rychle utíká.

5. den

V neděli odpoledne přišel tradiční zlatý hřeb v podobě kondičně-koordinačně-esteticko-zpevňovacího cvičení do hudby. Všichni byli vysmátí. Video budu časem k dispozici. Po večerním herním tréninku už přišlo balení a poslední informace do sezony a šlo se spát.

6.den

Soustředění mladších žáků končí - po ranní hře autobus vyrazil do Prahy, kam dorazí cca ve 13.15 hodin.


Generální
partner

Partneři
klubu