V lednu čeká superligové kluby zápasový program, který nemá v historii obdoby. Všechny týmy odehrají během ledna minimálně 9 zápasů. Chodovští muži mají aktuálně manko čtyř zápasů způsobené karanténou a odložením utkání po tragické smrti Michala Rebra. Tyto zápasy je třeba do konce základní části dohrát a dva z nich se budou hrát ještě v lednu. Proto Chodov čeká porce hned 11 zápasů ve 30 dnech!

Vzhledem k takto náročnému programu rozšiřuje Chodov svůj kádr o Ivana Perglera, který přestupuje v rámci Floorball Group z kunratického Startu. Tam bude ve zbytku sezóny působit formou střídavých startů. K přestupu nám řekl pár slov hlavní trenér David Podhráský. "Ivan je jedním z příkladů prospěšnosti Floorball Group. Po opuštění chodovské juniorky naskočil do 1. ligy, kde už loni ukazoval velmi zajímavý potenciál. Posléze s námi absolvoval celou letní přípravu, ale nakonec jsme se rozhodli, že pro jeho rozvoj bude lepší hrát ještě jednu sezónu klíčovou roli v kádru Startu. Zastavení 1. ligy samozřejmě vše narušilo a tak jsme se rozhodli Ivanův přesun na Chodov, se kterým se dlouhodobě počítalo, urychlit. Vzhledem k tomu, že se jedná o univerzála a praváka, nám to dává další možnosti při skládání sestavy. Navíc program je tak našlapaný, že musíme počítat i se zraněními či dílčími karanténami."

Ivan Pergler loni v 1. lize zaznamenal 30 bodů (16+14) ve 25 zápasech, letos v 6 utkáních přidal 8 bodů (6+2). Zároveň sbíral herní praxi i v NFL v dresu Traverzy Mukařov. Zde posbíral ve v 10 startech 22 bodů (13+9). Pokud ho trenéři nominují, bude připraven naskočit už ve víkendovém dvojutkání.

LEDNOVÝ PROGRAM

sobota 2.1. Sparta Chodov UNYP Arena
neděle 3.1. Chodov Tatran SH Jižní Město
sobota 9.1. Chodov Královské Vinohrady SH Jižní Město
neděle 10.1. Bohemians Chodov TJ Sokol Vinohrady
středa 13.1. Královské Vinohrady Chodov TJ Sokol Královské Vinohrady
sobota 16.1. Vítkovice Chodov SC Dubina
neděle 17.1. Chodov Liberec SH Jižní Město
sobota 23.1. Black Angels Chodov SH Kbely
neděle 24.1. Chodov Ml. Boleslav SH Jižní Město
sobota 30.1. Ostrava Chodov ČPP Arena
neděle 31.1. Otrokovice
Chodov Městská hala Otrokovice

Generální
partner

Partneři
klubu