Třetí lednový víkend je tady a Chodov čeká již 6. a 7. zápas roku 2021. V sobotu jedou na hřiště suverénních Vítkovic a v neděli doma přivítají tradičně nebezpečný Liberec. Rozhodně tedy Chodov nečeká nic jednoduchého.

V roce 2021 zatím Chodov nemusel opustit hranice Prahy a nyní se toto pravidlo změní a muže čeká rovnou nejdelší a nejtěžší superligový výjezd. V sobotu se totiž Chodov představí na hřišti Vítkovic, které pevnou rukou vládnou superligové tabulce. Vítkovice také disponují nejlepším útokem, který reprezentuje hlavně trio Gattnar - Šindelář - Delong, i nejlepší obranou.

VIDEO
ONLINE

Po dlouhé noční cestě zpět do Prahy čeká na chodovské muže v neděli těžké domácí utkání proti Liberci. S tímto soupeřem Chodov tradičně sehrává velmi vyrovnaná utkání a velmi často v nich také ztrácí body. Liberec je v boji o play off a potřebuje každý bod. Chodov naopak potřebuj body v boji o 3. místo, o které se pere s pražskými rivaly. Zápas začíná v 18 hodin a opět bude přenášen prostřednictvím videa, které bude komentovat oblíbená dvojice Honza Pudich a Jirka Petr.

VIDEO
ONLINE


Generální
partner

Partneři
klubu