Podruhé za sebou jsou chodovští muži držiteli titulu mistra ČR a podruhé za sebou tak mají možnost reprezentovat český florbal na Champions Cupu. Po loňské premiéře, při které skončila jejich pouť turnajem ve švédském Boras v semifinále, je letos čeká cesta do finského Seinäjoki, kde nejprestižnější florbalový turnaj světa v pátek odstartuje.

Do místa konání odletí naši muži s naším partnerem FLY UNITED ve čtvrtek dopoledne a v pátek ráno je čeká souboj s německým mistrem UHC Weissenfels, do kterého budou vstupovat v roli velkého favorita. Pokud potvrdí svou roli, tak je v sobotním semifinále čeká vítěz finské ligy a finalista loňského Champions Cupu SC Classic.

Ambice týmu přibližuje hlavní trenér Chodova David Podhráský: "Při stanovování cílů pro sezónu jsme se s hráči i prezidentem klubu dohodli, že uděláme vše pro postup do finále. Upřímně říkám, že si nepřipouštíme porážku s německým mistrem, takže vše směřujeme k utkání s Classicem, na které chceme být maximálně připraveni. V týmu mají 5 mistrů světa z MS 2016, 3 juniorské mistry světa z roku 2017 a další hráče širšího kádru aktuální finské reprezentace, takže ta síla je obrovská, ale my uděláme pro úspěch vše a víme, že náš cíl je reálný, byť se nám ten den musí povést opravdu všechno."

Všechna utkání Champions Cupu lze sledovat na YouTube kanálu IFF a samozřejmě budeme o dění na turnaji informovat na našich sociálních sítích.

čtvrtfinále /pátek 6. října / 8:45 / UHC Weissenfels / videopřenos

případné semifinále / sobota 7. října / 14:30 / Classic SC / videopřenos

Nominace FAT PIPE FLORBAL CHODOV na Champions Cup 2017:

Barák, Jan
Daněk, Tadeáš
Fiala, Jan
Kašovský, Daniel
Kotlas, Michal
Koutný, Martin
Matejčík, Marek
Maxa, Daniel
Mikeš, Ondřej
Ondrušek, Tom
Plíhal, Ondřej
Podhráský, Michal
Pražan, Martin
Řezáč, Martin
Strachota, Michal
Strnad, Michal
Sýkora, Tomáš
Šantora, Karel
Vacenovský, Jan
Vávra, Marek


Generální
partner

Partneři
klubu