Víkend jako na horské dráze zažili muži od pátku do neděle. V pátek padli na hřišti Liberce, v neděli si pak spravili chuť výraznou výhrou na hřišti Pardubic.

Na hřišti Liberce se Chodovu dlouhodobě nehraje dobře a v pátek se to opět potvrdilo. Chodov šel sice brankou Vošty do vedení, ale útočná esa domácích Valeš a Ferdan skóre otočili. Do šaten se šlo nakonec za vyrovnaného stavu, když se z dorážky trefili Řezáč. Druhá třetina však patřila jasně Liberci. Na branku Saláta ještě dokázal reagovat Ondrušek, ale góly Veselého a Ferdana způsobili rozdíl, který už Chodov nedokázal stáhnout. Ve třetí třetině totiž oba týmy vstřelily po dvou brankách za Liberec se trefili Veselý a Balatka, za Chodov Maxa a Marek Vávra. Prohra 5:7 tak znamenala druhou ztrátu v řadě.

V neděli v Pardubicích tak musel Chodov bezpodmínečně zabrat. Trenér Podhráský zamíchal se sestavou a měl šťastnou ruku. Hosté od začátku soupeře svírali a už po 1. třetině vedli 5:0, když se 2x trefil Tom Ondrušek a po jedné brance přidali Jiří Koutný, Dan Maxa a Marek Vávra. Druhá část hry skončila remízou 1:1, když se za Chodov trefil Marek Vávra a 3. třetina pak skončila dokonce 6:0. Trefovali se postupně Michal Podhráský, Tom Ondrušek, opět mladší bratr trenéra Chodova, Mikuláš Krbec, Marek Matejčík a skóre na konečných 12:1 uzavřel Ondřej Plíhal.

Chodov si tak ze dvou venkovních zápasů připasl 3 body a nyní ho čeká v neděli 4. listopadu poslední domácí představení před domácím MS. Od 17 hodin budou muži hostit Bohemku a zápas bude věnován MS v Praze!