V den, který si Chodov určil jako oslavu 25. narozenin, předvedli muži výkon, jaký možná celá historie klubu nepamatuje a nadělili Tatranu 17 branek! Na vítězství 17:5 se hned 10 body (6+4) podílel Patrik Dóža!

Když krásné naplněná Sportovní hala Jižní Město, do které si našlo cestu 468 diváků, sledovala efektní nástup obou týmů na hrací plochu, tak asi těžko někdo z návštěvníků mohl čekat, jakou show spustí domácí tým. V čase 14:02 se už ale zdálo, že tohle nebude obyčejný večer a obyčejné derby. Právě v tomto čase totiž zvyšoval svou druhou brankou v zápase na 4:0 Petr Pražák a navázal tak na předchozí úspěchy Marka Vávry a Patrika Dóži. A bylo ještě lépe. Do první přestávky totiž Miloš Tyl a Tomáš Sýkora navýšili na 6:0. To už měl Tatran vypotřebovaný time out a v brance klečel místo Kafky Rebro.

Ani přestávka nezměnila rozložení sil na hřišti. V čase 23:08 odšpuntoval Rebra v brance Tatranu Michal Strachota a za dalších 92 vteřin zvýšil na 8:0 Marek Vávra. Chodov pak ustál oslabení a opět udeřil. Miloš Tyl zvýšil na 9:0 a Ondřej Plíhal při jednom z prvních střídání 3. formace dovršil desítku. Ale ani to ještě nebylo vše. Patrik Dóža zvýšil na 11:0 a předznamenal tak svůj koncert ve 3. třetině. Až za tohoto stavu se dostaly ke slovu i Střešovice a během 76 vteřin snížily na 11:2.

Druhá přestávka zápasu patřila legendám Chodova, protože do Klubu legend FLORBAL CHODOV byly uvedeny další dvě osobnosti. První pětici doplnili Daniel Jonáš a Jiří Pros.

Nejen legendy Chodova potěšil již dvě minuty po startu 3. třetiny Patrik Dóža, který dovršil svůj hattrick a zvýšil na 12:2. Následovala další branka střelce s číslem 66, na kterou reagoval hostující Slavík. Na 14:3 zvýšil svou třetí brankou Petr Pražák, následně využil přesilovku Patrik Dóža a už to bylo 15:3. Tatranský Komárek přidal čtvrtou branku hostů, ale Chodov okamžitě reagoval Tylem, který také dokončil hattrick. Tatran ještě jednou snížil, ale poslední slovo měli domácí a konkrétně největší hvězda večera Patrik Dóža. Ten dal svůj šestý gól a desátý bod v zápase a stanovil konečné skóre na 17:5.

Děkujeme všem, kteří dorazili a užili si s námi tento pro Chodov tak významný den a věříme, že se společně potkáme i u dalšího domácího zápasu, který se bude konat v neděli 30. října od 18 hodin na Jižním Městě.