Po dlouhých 5ti měsících nastoupili muži k soutěžnímu zápasu. V rámci vrcholové části Poháru Českého florbalu přivítali na domácím hřišti prvoligové Karlovy Vary. Vítěze základní části posledního ročníku 1. ligy zasypali 20 brankami a utkání naprosto jednoznačně ovládli.

Karlovy Vary, které vedl s kapitánskou páskou chodovský odchovanec Michal Klápa, prožily třetinu hrůzy. Již v čase 9:00 prohrávaly 4:0 a do šaten se šlo za stavu 9:0! Hned po 16 vteřinách druhé části hry zvýšil na 10:0 Daniel Maxa. Chodovští pak viditelně sundali nohu z plynu, ale skóre i tak pomalu naskakovalo. Až za stavu 13:0 se poprvé a naposled prosadily Vary, když chybu v rozehrávce domácích potrestal Nicklas.

Utkání už se mohlo jen dohrávat, ale domácí Chodov s několika změnami v sestavě opět zapnul a začal navyšovat skóre. 26 vteřin před koncem pak hráč s číslem 26 Tomáš Sýkora uzavřel v přesilovce na 20:1.

Nejvíce se bodově dařilo dvojici Marek Vávra (5+1) a Tom Ondrušek (1+5), za zmínku však stojí i 5 bodů Petra Majera, hattrick nové posily Jiřího Bauera a výkony obou brankářů. Vojta Šimůnek během 40 minut inkasoval jednou a především ve 2. třetině čelil několika opakovaným šancím Varů a Karel Hodík, pro kterého to bylo premiérových 20 minut v mužském týmu, neinkasoval vůbec.

Muži tam vstoupili do sezóny skvěle a další zápas by je měl čekat v neděli 23. srpna na půdě Ústí nad Labem.