Posledním zápasem před odletem na Champions Cup do Finska byl pro chodovské muže souboj s Pardubicemi, které se od začátku sezóny prezentovaly výbornými výkony a na Chodov přijížděli v pozici 3. týmu tabulky. Chodováci přistoupili k zápasu zodpovědně a jasně ukázali, že jsou na setkání nejlepších florbalových týmů světa připraveni.

Úvod zápasu režírovala 3. formace, která se postarala o první dvě branky. Tu první vstřelil Dan Kašovský, tu druhou pak Michal Strachota. Pardubice poté snížili, ale Chodov ihned reagoval brankou Toma Ondruška. Nebýt výborného výkonu pardubického brankáře, tak by bylo asi skóre ještě vyšší, vždyť v první části domácí vypálili 14 ran.

I ve druhé části hry měl Chodov zápas pod kontrolou a navýšil své vedení o další dvě branky, když se trefili Marek Vávra a Tom Ondrušek.

Třetí třetina pak plynule navázala na první dvě. Chodov jasně ovládal zápas a přidal ještě 3 góly. Trefili se Marek Matejčík a dvakrát Ondřej Mikeš, přičemž jeho druhá branka padla v přesilové hře. V průběhu třetí části se do hry dostal poprvé v sezóně i Karel Šantora a navázal na výborný výkon Honzy Baráka.

Chodov tak zvítězil 8:1, posunul se na 14 bodů a své myšlenky už může směřovat k Champions Cupu.


Generální
partner

Partneři
klubu