Základní část Livesport Superligy už je zapomenuta. Tři týdny bez zápasů končí a o víkendu 27. a 28. března konečně začíná čtvrtfinále play off. Muži, kteří skončili v dlouhodobé části na 5. místě, byli vybráni Bohemkou, která lační po premiérovém postupu do semifinále.

Oba týmy se v play off střetnou poprvé v historii. Bohemka vstoupí do série jako favorit. V základní části se umístila před Chodovem, nasbírala o 5 bodů víc, a navíc vyhrála oba letošní vzájemné zápasy. I další statistiky mluví pro Klokany, když měli v průběhu základní části lepší útok i obranu.

Chodov v semifinále nechyběl od sezóny 2014/15, byť tedy loňské play off bylo za stavu 1:1 přerušeno. Zatímco Bohemians budou spoléhat na dravé mládí v čele s Filipem Formanem, Chodov bude chtít jistě uplatnit své zkušenosti. V kádru Chodova najdeme hráče, kteří vědí, jak vyhrát mistrovský titul i medailisty ze seniorského MS. 

Série startuje na hřišti Bohemians, kteří hrají v Sokolovně na Vinohradech, v sobotu ve 20 hodin, odveta se hraje o den později v 18:30. Oba zápasy lze sledovat živě na platformě ceskyflorbal.tv, sobotní utkání pak nabídne i Česká televize na HbbTV.

Tak držte palce a dobře se bavte!


Generální
partner

Partneři
klubu