Náš klub navázal nové partnerství se značkou Peugeot. Předmětem spolupráce jsou čtyři vozy značky Peugeot, které kromě plnění potřeb klubu, budou také přepravovat hráče na utkání. Florbal Chodov na druhou stranu zajistí značce Peugeot marketingovou podporu.

Jméno Peugeot je z mezinárodního hlediska spojováno s různými sportovními disciplínami, zejména pak s tenisem, golfem a ragby. V České republice však Peugeot zůstává věrný florbalu. To potvrdil dohodou o partnerství s naším klubem. V nové sezóně bude Chodov bojovat o navázaní na mistrovské tituly z let 2015, 2016 a 2017, a také za posílení image značky Peugeot.

Partnerství vniklo i díky značné oblibě florbalu v Česku, díky níž si získal tisíce hráčů všech věkových kategorií a dokázal se dostat na obrazovky televizí a vyprodat prestižní haly, jako je O2 aréna. I tato fakta přiměla Peugeot v ČR k uzavření dohody o spolupráci. Klubu Florbal Chodov poskytl na dobu trvání smlouvy čtyři vozy: Peugeot 208, 2x Peugeot 5008 a novinku na trhu, Peugeot 3008 Hybrid. Klub Florbal Chodov na oplátku zajistí značce Peugeot marketingovou podporu a zviditelnění na všech domácích zápasech.

Florbal je pro nás srdeční záležitostí. Už v letech 2017 až 2019 jsme podporovali osminásobné mistryně ČR ve florbalu. Nyní se do tohoto nesmírně populárního sportu vracíme, a to v ještě větším rozsahu. Díky našemu novému partnerovi, klubu Florbal Chodov, který sdružuje týmy všech kategorií a prosazuje se v rámci nejvyšších ligových soutěží, se nám otvírají další možnosti, jak zviditelnit značku Peugeot a posílit její image v České republice,“ říká Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR.

K nové spolupráci se také vyjádřil generální manager klubu David Bohumínský: „Je nám obrovskou ctí přivítat Peugeot v naší partnerské rodině. Spolupráce si velmi ceníme a uděláme všechno pro to, abychom hrdě reprezentovali tuto skvělou značku, z jejichž zapůjčených vozů jsme již během prvních dní upřímně nadšení a vzbuzují v nás silné řidičské emoce. A když jsme u emocí, tak nelze nezmínit, že v logu Peugeot je lev stejně, jako se již před několika lety stal spontánním označením pro náš ženský tým. A navíc právě chodovské Lvice otevřely dveře ke spolupráci svým letošním vítězstvím ve finále Poháru Českého florbalu a my se už nyní těšíme na chvíli, kdy se příběh uzavře a na hřiště vyběhnou všechny naše týmy se Lvem na prsou a přinesou radost i hrdost také našemu partnerovi."

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE


Generální
partner

Partneři
klubu