Chodovská mládež tradičně na konci května vyráží do Falunu (mimochodem letošní termín je 30. května až 2. června) na mezinárodní turnaj a v srpnu je napodobí i mužský tým. Ten se od 24. do 28. srpna zúčastní miniturnaje za účasti domácího Falunu, Pixba Wallenstam, a švýcarského Zugu. Pro všechny týmy to bude poslední příprava před startem sezóny.

K prestižní akci přidává pár slov hlavní trenér mužů David Podhráský: "Je to pro nás velmí vítaná příležitost před startem ligy poměřit síly s elitními zahraničními týmy. V posledních dvou letech jsme se zúčastnili Champions Cupu a i letos jsme se chtěli konfrontovat se zahraniční elitou, takže když se nám ozval Radim Cepek, zda bychom o takové měření sil neměli zájem, tak jsme moc neváhali."

Během již zmiňovaného mládežnického Jalas Floorball Cupu pak u jednoho stolu zasedli manažer Falunu Patrik Bäck, hlavní trenér Zugu Radim Cepek a zástupci Chodova David Podhráský a Karel Myšák a dotáhli všechny podrobnosti. 

Všechny týmy deklarovali, že nastoupí v nejsilnějších možných sestavách a bude setak jednat o opravdu špičkové zápasy. V součastnosti se jedná i o streamovaných přenosech a dokonce se řeší i možnost českého komentáře.

Rozpis utkání

Pátek 24.8.
17:00   FLORBAL CHODOV vs. Zug United
20:00   Falun IBF vs. Pixbo Wallenstam IBK

Sobota 25.8.

12:30   Zug United vs. Pixbo Wallenstam IBK
17:00   Falun IBF vs. FLORBAL CHODOV

Neděle 26.8.
10:00   FLORBAL CHODOV vs. Pixbo Wallenstam IBK
13:00   Falun IBF vs. Zug United


Generální
partner

Partneři
klubu