Pandemie koronaviru je, tedy snad, na ústupu! A tak spolu s další vlnou rozvolňování opatření odstartují v pondělí 11. května chodovští muži přípravu na sezonu 2020/21. Tu minulou jim COVID-19 předčasně v průběhu čtvrtfinále s Tatranem Střešovice ukončil. Kondiční blok vede nově Ondřej Mikeš s projektem Floorball PREP v zádech. Lokace? Převážně atletický ovál a posilovna. Společný jmenovatel? Natěšení realizačního týmu i všech hráčů.

„Po předčasném ukončení sezony a následné karanténě se už všichni na společné tréninky těšíme. Všichni měli šanci pořádně odpočinout a dobít baterky. Je před námi mnoho práce v novém modelu přípravy pod vedením kluků z Floorball PREP. Cítím velké odhodlání se do toho pustit,“ nechal se slyšet hlavní trenér týmu David Podhráský.

Podhráský začne u "áčka" osmou sezonu a bude dál spoléhat na stejný realizační tým, se kterým minulý ročník ukončoval. Jeho asistenty budou Milan Šindelář a Adam Štegl, vedoucím týmu zůstává Karel Myšák, pokračuje i fyzioterapeut Jiří Tvrdík. Z manažerské židle bude na tým dohlížet Jan Barák a z prezidentského křesla Michal Bauer.

„Jsem rád, že budeme pokračovat ve stejném složení. Už před play off jsem cítil, že fungujeme velmi dobře a věřím, že na to navážeme. Adam přinesl svěží vítr a nové myšlenky, Bari funguje ve své nové roli také skvěle,“ má jasno dlouholetý šéf střídačky, který dvakrát se svými svěřenci slavil mistrovský titul.

Na startu přípravného období čítá kádr Chodova 24 hráčů a čtyři brankáře. Tým opustila čtveřice Pražan, Matejčík, Krbec, Švajný, posilou je Jiří Bauer z FBC Ostrava. Další hráči doplnili sestavu z juniorky a kunratického Startu. Ke složení týmu opět přidal několik slov Podhráský.

„Se současnou podobou jsme spokojeni, což nemusí znamenat, že je kádr úplně uzavřen. Přišel Jirka Bauer, po dlouhém zranění se vrací Michal Podhráský. Tým doplnili mladí kluci z juniorky a také kluci, kteří v dresu Startu v 1. lize ukázali značný potenciál. V následujících 3-4 měsících budou mít šanci se opět posunout ukázat, že si zaslouží šanci místo na finalové soupisce pro sezonu 2020/21.“

Příprava chodovských mužů začne v pondělí 11. května a vy sledujte naše sociální sítě, kde ji budeme podrobně mapovat.

Kádr na startu přípravy 2020/21:

Hodík, Pergler K., Rebro, Šimůnek – Bauer, Doubek, Dufek, Eremiáš, Horký, Chládek, Kašovský, Koutný J., Koutný M., Lebeda, Majer, Maxa, Mikeš, Ondrušek, Pergler I., Plíhal, Podhráský, Řezáč, Slunečko, Strnad, Sýkora, Vávra M., Vávra T., Vošta


Generální
partner

Partneři
klubu