Historicky prvním vítězem nové klubové ankety Počin měsíce je dorostenec Lukáš Kafka. Ocenění dostal za výborné výkony v "preseason" během června, července a srpna.

Podívejte se na výčet Lukášových prázdninových zářezů i video s velkým chodovským talentem. Kafka prožil krušné léto. V červnu získal s Prahou zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci. Ve čtvrtfinále zaznamenal 2+2, v semifinále nastřílel čtyři branky a ve finále zničil Moravskoslezký kraj při výhře 7:2 hattrickem. Celkem z devíti zápasů na turnaji zaznamenal z pozice obránce neuvěřitelných 22 bodů! 

V červenci byl Lukáš účastníkem kempu talentované mládeže v Jičíně a v srpnu na Czech Open v nové v kategorii U21 získal s Chodovem stříbrnou medaili. V 15ti letech nastřádal v kategorii s o šest let staršími protihráči šest bodů (5+1) a stal se nejužitečnějším hráčem turnaje. Lukáš pamětní plaketu Počin měsíce od firmy Timberbox Karla Štefka převzal v pátek při utkání mužského A-týmu proti Tatranu Střešovice a následně zodpověděl několik otázek ve videorozhovoru. Tam mimo jiné přiznal sympatie k ostrostřelci Chodova Marku Vávrovi.

Další počin měsíce září budeme vyhlašovat 20. října na zápase s Českou Lípou, tak nám nezapomeňte posílat své tipy na david.podhrasky@florbalchodov.cz.


Generální
partner

Partneři
klubu