Realizační tým mužů pro nadcházející sezónu doznal drobných změn. Hlavním trenérem týmu zůstává David Podhráský, který je přímo podřízen prezidentovi klubu Michalu Bauerovi. Na pozici asistenta zůstává Milan Šindelář a vedoucím družstva bude nadále Karel Myšák. 

Změna nastává na pozici kondičního trenéra. Poslední tři roky byla kondice pod patronátem Karla Pelikána a v posledním roce i Terezy Pechové. Nyní v této oblasti dojde ke změně. Karel Pelikán zůstává u týmu v pozici hlavního fyzioterapeuta, Tereza Pechová se v rámci FLOORBALL GROUP přesunuje do pozici kondiční trenérky mužů kunratického Startu a chodovských juniorů. 

Novým kondičním trenérem se stal Karel Frýd, který je osobním trenérem v Xfitneses, kondičním trenérem reprezentace ČR žen v pozemním hokeji a spolupracuje také s mnoha hokejisty v čele s reprezentačním brankářem Jakubem Kovářem. Jaká jsou očekávání jsme se zeptali hlavního trenéra týmu Davida Podhráského: "Důvodem pro změnu nebyla nespokojenost s předchozí přípravou, ale snaha dát týmu nový impuls a zase ho někam posunout. Karel je zkušený trenér, který se výborně orientuje v oblastech, které jsou ve florbale klíčové. Věřím, že se naplní oboustranná očekávání a především, že budou hráči výborně připraveni." O pár vět jsme samozřejmě požádali i Karla Frýda: "Je to pro mě obrovská pocta trénovat takhle úspěšný tým a po ženském nároďáku je to pro mě  další velká výzva. Je před námi kus práce, já se na ni těším a děkuji za šanci posunout kluky zase o kousek dál."

Tým se poprvé sejde 21. května, kdy odstartuje přípravu na novou sezónu.


Generální
partner

Partneři
klubu