V sobotu muži zvítězili na hřišti Black Angels 8:5 a po krátké pauze se v úterý představí na domácí půdě proti Mladé Boleslavi. Stejně jako první vzájemné utkání, které se hrálo v Boleslavi, i tento zápas bude přenášet přímým přenosem kanál ČT Sport. Přímý přenos začíná ve 20:05. 

První vzájemný zápas obou soupeřů skončil nájezdovou loterií, kterou zvládli lépe hráči Mladé Boleslavi a zapsali vítězství 4:3. Pro mladoboleslavský tým to je zatím jedna ze dvou ztrát v dosavadním průběhu sezóny. Díky tomu se už posunula na 2. místo tabulky Livesport Superligy, přestože má odehráno méně zápasů než týmy v jejím okolí.

Podobně je na tom i Chodov, který je aktuálně na 6. místě tabulky, ale oproti soupeřům před sebou má odehráno méně zápasů. Zápas přinese souboj dvou extrémně produktivních hráčů. Na straně Mladé Boleslavi je to multirekordman Jiří Curney a na straně Chodova Tom Ondrušek, který má možnost se posunout na 2. místo v historickém bodování, pokud v zápase zaznamená alespoň jeden kanadský bod.


Generální
partner

Partneři
klubu