Starší žáci (Smržovka, 14.8. až 19.8.2019)

Středa 14.8.2019

Naše celé soustředění započalo srazem u naší domovské haly Jedenáctka VS, odkud jsme autobusem vyrazili do cílové Smržovky. Následovalo ubytování a poté oběd, ke kterému jsme měli boloňské špagety. Po velice krátkém poledním klidu nás čekal první odpolední trénink. Byli jsme rozdělení do dvou skupin, jedna začínala venku a druhá uvnitř haly, po svačině se skupiny prohodily. Po tréninku jsme se vrátili na penzion a čekala na nás večeře. Po večeři jsme kolem půl osmé vyrazili na večerní výběh do lesa, poté jsme se společně protáhli a běželi zpět na ubytování. Následovala už jen večerka.

Téra Míková, Barča Fáčková

Čtvrtek 15.8.2019

Dnešní den jsme začali skvělým výběhem a rozhledem na celou Smržovku. Potom co jsme doběhli jsme si dali skvělou snídani. Pak dopolední trénink ve kterém nás trenéři sedřeli z kůže. Pak pauza a následoval oběd, což byla sekaná s kaší. Poté polední pauza s dávkou hudby a ve 14:00 jsme vyrazili túru na trejn. Nejnáročnější trenink co jsme zatím měli, ale golmani se flakali na svém kruháči. Když toto utrpení skončilo vydali jsme se na túru zpátky.

Následovala večeře a poté večerní hra, kde jsme byli rozděleni na tři skupiny. A poté zase túra zpátky. Teď píšeme tenhle deník a je konec dnešního skvělého dne. Dobrou.

Antonín Votava, Jan Kružík, Pepa Šedivý, Ondřej Štefek, Jan Štefek :)

Pátek 16.8.2019

Dnešní den jsme začali báječným výběhem kolem kostela. Po rozcvičce jsme začali túru zpět do penzionu a dali jsme si zaslouženou snídani. Po snídani jsme si dopřáli klidu a po chvíli jsme vyrazili na túru směr hala. Před halou jsme se rozděili na tři skupiny a poté jsme měli příjemný trenál v hale, na venkovním hřišti a v tělocvičně. Nikdo to neflákal, ale trenéři nás po tréninku motivovali k lepším výkonům šesti sprinty do kopce a to nás doslova unavilo. Majitel Červené karkulky nás obdařil kvalitní porcí oběda. Poté jsme si opět dopřáli klidu a někteří se dokonce svlažili v bazénu. Odpolední trénink byl pozvolnější, v dešti jsme se vydali na túru směr hřiště TJ Spatrak Smržovka a poté jsme se po skupinách střídali i v lese. Na hřišti jsme hráli fotbal. Poté jsme se vrátili zpět do penzionu. Na penzionu jsme měli večeři a den jsme zakončili výletem do haly a následovným herním tréninkem. Dobrou noc přejí Toník M. Dáda Š. Máťa B. a Vojtík K.

Sobota 17.8.2019

Ráno jsme měli opožděný výběh , jelikož jsme zaspali. Poté byla výtečná snídaně, po které následoval krutý trejn na kterém nás trenéři sedřeli z kůže. Po tréninku jsme absolvovali dlouhou túru zpět na Karkulku. Když jsme se vrátili dostali jsme zasloužený obídek po kterém následovalo video a další trénink na kterém jsme krutě makali. Po návratu jsme měli 2 hodinovou pauzu a večeři. Po večeři jsme regenerovali a vyrazili na dlouhou túru na trénink. Trénink jsme si všichni užili a poté se poctivě protáhli a vyrazili na penzion.

Příjemnou noc vám přejí Vojta Procházka, Vašek Grulich, Tom Koptiš a Matěj Marian.

Neděle 18.8.2019

Předposlední den, jsme začali ranním výběhem kolem kostela. Výběh jsme absolvovali s naším oblíbeným trenérem Jiřím. Kdo doběhl za Jiřím měl problém. Poté jsme dostali výbornou snídani. Po ranním tréninku jsme měli výtečný pocit z naší kondiční připravenosti. K obědu jsme měli kuřízek s bramborem poté následoval delší hodinový odpolední klídek. Po tomto velice dlouhém odpoledním klídku jsme odpochodali do haly. V hale jsme měli 2 hodinový trénink, ve kterém Tobiáš chytal bídu (psal to sám on). K večeři jsme měli noky se sýrovou omáčkou. Večerní trénink byl výborný a všichni si dobře zahráli. Poté jsme se protáhli a šli jsme na penzion. Přejeme doubrou noc ať vás blechy štípou celou noc.

Tobiáš Jan Petřina, Marek Leiš, Adam Šára a Bobeš Petr Koudelka.


Generální
partner

Partneři
klubu