Velkou posilu v boji o návrat na ligový trůn hlásí chodovské lvice! Po roční švédské anabázi se vrací reprezentační střelkyně Tereza Urbánková. Ta se po zisku titulu rozhodla využít nabídku švédského velkoklubu KAIS Mora a vyrazila sbírat zkušenosti na sever Evropy. 

Na své švédské misi získala kromě zkušeností i titul z Champions Cupu, který se hrál na podzim v Mladé Boleslavi a zahrála si také švédské Superfinále, kde se však její tým musel sklonit před Pixbem. Ve 26 zápasech základní části získala rodačka z Ostravy 13 bodů za 10 branek a 3 asistence. Při cestě do Superfinále pak zasáhla do 10 zápasů.

Přestože měla možnost setrvat ve špičkovém švédském klubu, tak se rozhodla vrátit na Chodov a pomoci mu opět na trůn pro ligového mistra, což potvrzují její slova: "Z rozumných důvodů jsem se rozhodla pro příští sezónu znova hájit modrobílé barvy Chodova. Kdo mě zná více, tak ví, že jsem velice motivovaná osoba ve všech směrech. Co se týče motivace pro příští sezónu, ta je jasně daná, a to vrátit titul na Chodov. Takže udělám vše, co bude v mých silách, a pomůžu týmu radovat se opět v O2 Aréně. Samozřejmě se mile ráda podělím o zkušenosti, které jsem nasbírala během sezóny ve Švédsku. Těším na spolupráci s trenéry Míšou Marešovou a Petrem Brabcem, protože vím, že dokážou posouvat tým krok po kroku dopředu. Samozřejmě nezapomínám na Chodov Fans, tímto je moc zdravím a těším se na ně v příští sezóně." 

Návrat obávané střelkyně si samozřejmě pochvaluje i hlavní trenérka chodovských lvic Michaela Marešová: "Vážím si toho, že přestože měla Terka možnost dále pokračovat ve Švédsku, rozhodla se dát přednost návratu domů na Chodov. Získáváme v ní obrovskou posilu na hřiště, ale také hráčku s ojedinělou zkušeností z nejlepší ligy světa a nezdolného a cílevědomého dříče, který nepřipustí jakékoliv polevení v tréninku. Těším se na spolupráci s Terkou a věřím, že z jejího přístupu a zkušeností bude čerpat mnoho mladých hráček."

Nezbývá než říci: Vítej doma!


Generální
partner

Partneři
klubu