Odchovanec havlíčkobrodského florbalu a jeden z klíčových článků chodovské sestavy podepsal novou smlouvu a i v příští sezóně tak bude bavit fanoušky svým nesporným uměním. Tomáš Sýkora přišel na Chodov před sezónou 2010/2011 a postupně se z šikovného útočníka vypracoval na nepostradatelného obránce, který je nyní pevným článkem reprezentace mužů a majitelem bronzové medaile z posledního MS. Tomáš absolvoval v dresu Chodova 141 zápasů, ve kterých nasbíral 106 bodů (44+62).

Podepsání nové smlouvy s elitním obráncem byl jeden z prioritních úkolů, což potvrzují slova hlavního trenéra Davida Podhráského. „Mám strašnou radost, že Syky zůstává na Chodově. Není tajemstvím, že o nabídky neměl nouzi, ale Sykyho považuju za opravdového Chodováka a jsem rád, že jsme našli společnou řeč. Podle mého názoru se jedná o nejkomplexnějšího hráče v naší soutěži a pro nás je a bude klíčovou postavou.“

A jaké pocity má po podpisu nové smlouvy sám Tomáš Sýkora? "I přes některé dobré nabídky ze zahraničí jsem se rozhodl zůstat v příští sezóně na Chodově. Těším se na některé změny a jsem zvědav, jak to bude fungovat. Myslím, že by to mohla být úspěšná sezóna."

Tomu věříme i my a jsme velmi rádi, že budeme jednoho z nejlepších českých obránců vídat v dresu Chodova i v další sezóně.


Generální
partner

Partneři
klubu