Pauza končí a v neděli 2. května začne semifinálová série s vítězem základní části. První dva zápasy se hrají na hřišti Mladé Boleslavi. V neděli se hraje od 16 hodin, druhé pokračování série připadne na pondělí 3. května. Tento zápas bude od 17 hodin vysílat přímým přenosem ČT Sport.

Mladá Boleslav si z pozice vítěze základní části vybírala semifinálového soupeře a sáhla po Chodovu. Zopakuje se tak dva roky stará semifinálová série, kterou tehdy Boleslav ovládla 4:0 na zápasy. I letos bude Mladá Boleslav jasným favoritem, ale Chodov nebude chtít dát kůži lacino.

"Na sérii se moc těšíme! Stojí před námi největší možná výzva, ale rozhodně nestrkáme hlavu do písku a popereme se o postup do Superfinále," říká hlavní trenér David Podhráský.

Zatímco Boleslav prolétla čtvrfinálovou sérií v nejkratším možném čase, Chodov musel s Bohemkou sehrát 6 utkání. To však podle Podhráského nebude hrát žádnou roli. "Letošní play off je svým programem tak specifické, že délka čtvrfinálové série nebude mít žádný vliv. Pauza byla tak dlouhá, že oba týmy měly dost času doléčit šrámy a na semifinále se maximálně připravit."

Zápasy Chodova a Boleslavi tradičně přinášejí vyrovnané boje a skvělý florbal. Vždyť Chodov je jedním z pouhých 3 týmů, které letos vzali středočeskému velkoklubu alespoň bod. Nezbývá tedy než se těšit na nedělní start.

1. semifinále | Neděle 2. května | 16.00 | MSH Mladá Boleslav

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Textový onlineVideopřenos

2. semifinále | Pondělí 3. května | 17.00 | MSH Mladá Boleslav 

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Textový onlineČT Sport


Generální
partner

Partneři
klubu