Vydřená výhra Lvic

V neděli se naše ženy utkaly s pražským týmem FBŠ Bohemians. Poslední zápas skončil vítězstvím pro Chodov, proto Bohemačky neváhaly, a hned od první minuty se snažily dělat vše proto, aby lvicím výhru oplatily. Zápas se tedy vyvíjel dost nerozhodně. Ve třetí minutě dostala Adéla Jůzová trest za hru rukou a bylo nařízeno trestné střílení. Naštěstí golmanka Hana Ranochová vychytala Adélu Bočanovou, a tak zápas pokračoval bohemáckou přesilovkou. Dlouhou dobu byl stav zápasu 0:0. V 15. minutě však Chodov neuhlídal střílející Andreu Kadidlovou a Bohemka se dostala do vedení. Naštěstí díky úniku a kličce Evy Krauskopfové lvice stačily srovnat, a po první třetině byl výsledek 1:1.

Druhá třetina byla jedna velká přestřelka. Lvice daly gól a Bohemka vždy dorovnala. Ve 22. minutě se prosadila Martina Řepková a Chodov se dostal poprvé za zápas do vedení. O minutu později už ale Bohemka odpověděla střelou Elišky Císařové a stav byl opět nerozhodný. V půli zápasu přečíslení 2 na 1 dobře vyřešila útočná dvojice Řepková- Urbánková a Tereza Urbánková poslala Chodov opět do vedení. O 3 minuty později ale opět střelou Andrey Kadidlové z Bohemky byl stav 3:3. Následovala gólová premiéra Kristýny Kellovské, ze které měl radost celý tým. Před koncem zápasu však ještě stihla skórovat Anna-Marie Divišová z Bohemky a stav při odchodu do šaten byl opět nerozhodný 4:4.

Ve třetí třetině poslala Andrea Kadidlová svým hattrickem Bohemku do vedení 5:4. Naštěstí pro lvice to byl poslední bohemácký gól. Poté se střelecky prosadily tyto hráčky, střelou z obrany Daniela Frantíková a výběhem od mantinelu Gabriela Tožičková.Bohemka ke konci zápasu zkusila hru v šesti a Martina Řepková vstřelila druhý gól v zápase, do prázdné brány. Následoval faul Gabriely Tožičkové a Bohemka tak měla ještě jednu přesilovku. To už ale k vítězství nestačilo. Poslední gól vstřelila opět Martina Řepková do prázdné brány a ukončila tak zápas hattrickem. Na konci zápasu svítil na tabuli výsledek 9:5 a lvice se mohly radovat ze získaných tří bodů.

Komentář trenéra domácích (Marešová M.): Dnes to byl z naší strany spíš boj s vlastními nepřesnostmi, nedůslednostmi a asi i únavou. Soupeř podal sympatický a houževnatý výkon, díky za něj.

Komentář k utkání trenéra hostů pana Pavla Krbce: ,,Dvě třetiny jsme byli Chodovu rovnocenným soupeřem. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení ve třetí třetině, ale začali jsme mít strach o výsledek a přestali jsme dodržovat pokyny. Jinak chci holky pochválit za dobrou obranu, rozehrávku a přechod do útoku. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu."