Po volném víkendu se znovu rozeběhla Extraliga žen a v 16. kole se Lvice střetly s florbalistkami Bohemians. Utkání se, stejně jako utrápené semifinále Poháru, odehrálo v hale zelenobílých, tedy na Děkance a soupeř opět sázel zejména na velmi zúžené hřiště a pevnou obranu. Všechny tak zajímalo, jestli se bude duel vyvíjet jako již zmiňované semifinále, nebo napodobí první střetnutí letošního ročníku soutěže, ve kterém Lvice jednoznačně dominovaly a zapsaly výhru 14:0.

Od prvního buly Lvice nenechávaly nikoho na pochybách, že tentokrát si zápas pohlídají a nedopustí jakékoliv drama. Do konce 7. minuty si vybudovaly náskok 3:0, na kterém se střelecky podílely Kristina Belicová, Anet Jarolímová a Nela Jiráková, a nadále utkání kontrolovaly. Hráčky Bohemians jen příležitostně držely míček a Janu Christianovou v brance téměř neohrozily. Nic na tom nezměnilo ani chodovské vyloučení, které zůstalo nevyužité. Když se poté dokázala prosadit i Karolína Suchá, znamenalo to vedení již 4:0 a tento stav vydržel do první pauzy.

Druhá část nabídla lehké polevení tempa, přesto Lvice měly více ze hry. Tvořily si šance, které ale většinou skončily v blocích soupeřek, nebo mimo branku, nedokázaly využít ani naskytnutou přesilovou hru. Ke konci třetiny ale rozhodčí odpískaly sporné trestné střílení proti chodovským ženám a Bohemians jej dokázaly využít a snížit na 1:4. Po pár sekundách však Lvice přispěchaly s rychlou odpovědí, neboť se z úniku prosadila Gabriela Žůrková a bylo to opět čtyři góly 5:1.

Hlavní trenér Lukáš Procházka nabádal o přestávce Lvice opět k lepšímu výkonu a ty ho také po nástupu do poslední třetiny poslechly. Ihned si tvořily další šance a během této dvacetiminutovky přidaly dalších pět branek, když skórovaly Jana Vávrová s Martina Řepkovou a své druhé branky v zápasy zaznamenaly Nela Jiráková, Anet Jarolímová a Kristina Belicová. Výrazné vedení 10:1 se nezměnilo ani při dvojnásobném chodovském vyloučení v poslední minutě utkání a Lvice si dokráčely pro tři body do tabulky.

Zápas tak přinesl podobný obraz hry jako první letošní vzájemný duel a nejednalo se o velké drama. Hlavní trenér Lukáš Procházka po zápase napsal: „To, na co jsme se zaměřili, fungovalo výborně. Zápas jsme měli pod kontrolou prakticky od začátku, ale bohužel hlad po gólech chyběl, spoustu situací jsme přehrávali, nebo byli nepřesní v koncovce. Celkově jsme ale s dnešním výkonem spokojeni.“, a vypíchl tedy hlavně obranu, na kterou se Lvice v posledních dnech zaměřují. Nejlepší hráčkou se stala Gabriela Žůrková, která si zapsala jednu branku a dvě asistence.