Školní rok se blíží ke svému konci, florbalová sezóna 2017/18 je za námi a většina týmů už se připravuje na tu novou. Proto je ideální čas sejít se a společně se ohlédnout za uplynulou sezónou, která opět přinesla pro náš klub úžasné úspěchy jako například zlaté medaile juniorek a starších žáků, stříbro lvic či bronz mužů. I letos se sejdeme v krásném prostředí SB Centra a aranžmá bude velmi podobné tomu loňskému. Sejdeme se v úterý 12. června!

HLASUJTE V ANKETĚ O NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČE KATEGORIÍ!

Akce bude startovat kolem 17 hodiny a oficiální program bude končit úderem 20 hodiny večerní. Věříme, že nám bude počasí přát a využijeme venkovního prostranství u rybníka i vnitřních prostor. Opět budou návštěvníkům k dispozici dvě bowlingové dráhy, každý člen klubu také dostane poukázku na pivo/limo a buřík zdarma a samozřejmě bude k dispozici i široká škála doplňkového občerstvení z kuchyně a grilu SB Centra!

Nedílnou součástí našich ukončení sezóny je také vyhlášení nejužitečnějších hráčů sezóny, které určí hlasující v otevřené anketě, kterou najdete uprostřed článku. Hlasování bude ukončeno v pátek 8. června.

Těšit se můžete také na hudbu, nějakou tu soutěž a setkání se zástupci elitních týmů!

Věříme, že se opět sejdeme v hojném počtu a ukážeme, že #wearechodov


Generální
partner

Partneři
klubu