Start přípravy na novou sezonu Livesport Superligy se blíží a chodovský mužský tým do ní vstoupí s lehce pozměněným realizačním týmem. Hlavním trenérem bude i v další sezoně David Podhráský, který prodloužil smlouvu s klubem už v průběhu února. Bývalý chodovský hráč tak vstoupí do své 10. sezony v pozici hlavního trenéra chodovských mužů. Jeho kolegou bude další bývalý chodovský hráč Adam Štegl, který se připojil v průběhu ročníku 2019/2020 a od té doby je nedílnou součástí realizačního týmu.

Naopak ve funkci asistenta nebude pokračovat Milan Šindelář. Zkušený trenér působil u elitního týmu Chodova od ročníku 2015/16 a během 7 sezon získal s týmem 5 medailí a především se výrazně podílel na zisku obou mistrovských titulů. V realizačním týmu mužského týmu končí z rozhodnutí managementu klubu, který by jeho dlouholeté zkušenosti rád využil u kategorie juniorů. Za celé působení u A-týmu patří Milanu Šindelářovi obrovský dík! V nejbližším období také přineseme rozhovor se zkušeným trenérem, který nyní bude posouvat naše talenty do elitního týmu.

„A-tým mužů, stejně jako celý klub, prochází neustálým vývojem. My se snažíme o koncepční kroky, které nám (stejně jako všem ostatním) 2 roky brzdil Covid a další nepříjemnosti. Ale čas se zastavit nedá, proto jsme nyní učinili několik kroků, kterými chceme A-tým dále vést. Šindy byl součástí nejúspěšnější etapy klubu v mužské kategorii a posunul nás (hráče, trenéry i klub) kupředu! Za to mu patří velké poděkování. Jsem moc rád, že nyní přijal nabídku na další spolupráci v nové roli. Jsem přesvědčen, že nám hodně pomůže a přenese nároky, kvalitu i zkušenost do našich dalších týmu.“Říká přesunu zkušeného trenéra Ondřej Neuman.

V pozici kondičního trenéra pokračuje Martin Pala, který ve své první chodovské sezóně odvedl výbornou práci, na kterou nyní bude moci navázat. Vedoucím týmu zůstává chodovská legenda Karel Myšák a z pozice fyzioterapeuta se bude o hráče i nadále starat Jiří Tvrdík.

Manažersky na elitní tým tradičně dohlíží prezident klubu Michal Bauer, ve spolupráci se sportovním manažerem Chodova, Ondřejem Neumanem.


Generální
partner

Partneři
klubu