V uplynulých dnech a týdnech nastaly v kádru mužského týmu dvě změny, o kterých se sluší informovat. Na přestup do SKV odešel Marian Jelínek a na hostování do Náchoda odešel Ondřej Hušek.

Situace okolo Mariana Jelínka se řešila prakticky celý podzim, což popisuje hlavní trenér David Podhráský. "V první řadě bych chtěl poděkovat Merrimu za jeho působení na Chodově a jsem rád, že navždy zůstane podepsaný pod prvním chodovským titulem. Bohužel v průběhu angažmá na Chodově nevykazoval takový výkonnostní růst, aby se nám vešel do prvních dvou formací. V té třetí jsme se rozhodli upřednostňovat naše mladé hráče a nemohli jsme tak Marianovi nabídnout adekvátní čas na hřišti. Po těžkém rozhodování se nám nevešel do nominace na Champions Cup a následně jsme se dohodli, že si může hledat angažmá." To se také stalo u v uplynulých dnech Marian Jelínek přestoupil do Sokola Královské Vinohrady. "Vím, že byl Merri v komunikaci s více týmy a nakonec si vybral SKV. Za sebe, a myslím že za celý Chodov, mu přeji hodně úspěchů a hlavně radosti z florbalu," uzavírá povídání k přestupu obránce s číslem 2 David Podhráský.

Zcela jiná situace je pak kolem dalšího obránce Ondřeje Huška. Ten před sezónou přestoupil na Chodov z Náchoda a během podzimu se připravoval na Chodově a zároveň vypomáhal na Vinohradech formou střídavého startu. Nyní se však vrací do týmu, který ho vychoval, a bude zde působit do konce letošní sezóny. Důvody opět osvětluje David Podhráský. "Ondru jsme si vybrali a věříme, že v budoucnu bude hrát Superligu na Chodově. Nicméně vzhledem k tomu, že letos maturuje a kombinace dojíždění na Chodov, na SKV, zápasů a školy byla pro něj velice složití, tak jsme se dohodli, že v klidu dokončí školu a po maturitě se opět zapojí na Chodově."

Chodov má tak aktuálně k dispozici 23 hráčů dospělého věku, z čehož trio Šantora, Fiala, Sklenář nastupuje primárně na střídavých startech, další kvintet ve složení Ondřej Vošta, Ondřej Plíhal a David Jirásek, Martin Pražan a Filip Chmelíček vypomáhá formou střídavého startu nárazově a s muži se pak pravidelně připravuje i trio juniorů Dan Mück, Jan Běloch a Dan Maxa. K tomu hlavní trenér Chodova dodává: "Nepředpokládám, že by mělo v kádru áčka dojít před koncem roku k nějakým pohybům. V reprezentační přestávce se budeme chtít hodně věnovat individuálnímu rozvoji hráčů, tak abychom v lednu mohli navázat a začít se více posouvat jako tým, protože to nám termínová listina na podzim prakticky neumožňovala. V následujících týdnech také zapojíme do přípravy áčka více juniorů a věřím, že to pro ně bude další impuls do ještě větší dřiny."


Generální
partner

Partneři
klubu