Muži - 2019/2020

Vybrat tým Vybrat sezónu

PINK BUBBLE děkuje Chodovu: WOW. Je to dojemné!

 středa 20.11.2019 | Florbal Chodov | 

PINK BUBBLE děkuje Chodovu: WOW. Je to dojemné!

Dostaly se do takové euforie, že na ploše Sportovní haly Jižní Město v rauši poskakovaly, objímaly všechny přítomné a přislíbily, že ze sebe na jedno utkání Chodova udělají roztleskávačky. Renáta Němcová a Martina Šmuková z PINK BUBBLE v první přestávce pondělní televizní bitvy se Spartou obdržely šek, zúčtování za Růžovým říjnem. Konečná suma 179.007 Kč jim oběma vyrazila dech a z očí udělala skleněnky.

Celý článek...

 

Kohák: Natočím film o florbalu, lásce a přátelství!

 úterý 19.11.2019 | Florbal Chodov | 

Kohák: Natočím film o florbalu, lásce a přátelství!

"A s číslem 97 nastoupí Michal Rebro. Takzvaný Žebráááák!" Lineup Chodova v pondělním televizním utkání proti Spartě (7:1) ve 12. kole Superligy vyřkla sváteční ústa. Tečku za Růžovým měsícem PINK BUBBLE udělal herec, moderátor a úspěšný reklamní režisér Jakub Kohák. Jak se mu ve Sportovní hale Jižní Město líbilo?

Celý článek...

 

Kapitánem nejsem dobrovolně, přiznal Sýkora

 neděle 17.11.2019 | Florbal Chodov | 

Kapitánem nejsem dobrovolně, přiznal Sýkora

Nemluví rád, každou větu si promyslí. Mediální zájem mu také není dvakrát po chuti. Tomáš Sýkora, introvert s extrovertně potetovanou levou paží, ale po sobotní výhře 6:2 v 11. kole Superligy v Otrokovicích musel ze své „komfortní“ zóny. Na obránce bral senzační čtyři body (1+3), byl vyhlášen mužem utkání a nejen proto byl i hostem našeho rozhovoru.

Celý článek...

 

Když hvězdy vhazují. Kdo odpálí Spartu?

 neděle 17.11.2019 | Redakce | 

Když hvězdy vhazují. Kdo odpálí Spartu?

Největší charitativní projekt v historii českého florbalu čili Růžový říjen Florbalu Chodov a PINK BUBBLE došel svého konce. Muži a ženy svlékli růžové dresy, na serveru sportovniaukce.cz probíhá do neděle 17. listopadu jejich aukce. Na konto nadačního fondu pomáhajícího onkologicky nemocným dětem by dle střízlivého odhadu mohlo poputovat více než 100 tisíc korun! Akci svou účastí podpořili také sportovní osobnosti, které na šesti domácích utkáních Chodova "vhodili" úvodní slavnostní buly. V článku si přečtěte, jak Růžový říjen viděli ze svého pohledu.

Celý článek...

 

Sundal jsem Rudda, ocenil se Pražan. Co řekl na Zaugga a trenéry?

 čtvrtek 14.11.2019 | Florbal Chodov | 

Sundal jsem Rudda, ocenil se Pražan. Co řekl na Zaugga a trenéry?

Recept Martina Pražana, jak se v těžkém duelu na mezinárodní scéně dostat do pohody? Nevšední, na víkendovém EFT sestřelil hvězdného útočníka Storvrety Alexandra Rudda a hrálo se mu dobře. Národní tým bohužel ve Finsku ztratil pod vedením "nového" trenérského štábu všechna tři utkání a obsadil poslední místo.

Celý článek...

 

Krbec o EFT, vlastním „zrcadlu“ i Vítkovicích na pokoji

 středa 13.11.2019 | Florbal Chodov | 

Krbec o EFT, vlastním „zrcadlu“ i Vítkovicích na pokoji

Dalším chodovským aktérem víkendového EFT ve Finsku, kde Češi obsadili po třech prohrách poslední místo, byl Mikuláš Krbec. Proti Finsku (2:3) neproměnil v pátek v první třetině sólový únik, v polovině duelu po nezištném pasu Toma Ondruška vstřelil branku na 2:2. A pak? Už nic, se Švédy (1:6) i Švýcary (2:8) v základní sestavě nefiguroval a plnil roli žolíka na oslabení.

Celý článek...

 

Ondrušek o EFT: Jedna z nejhorších akcí!

 úterý 12.11.2019 | Florbal Chodov | 

Ondrušek o EFT: Jedna z nejhorších akcí!

Národnímu týmu mužů víkendové EFT ve Finsku nevyšlo. V pátek prohrál s domácím výběrem a úřadujícími mistry světa 2:3, v sobotu neudržel nadějný stav 1:2 po dvou třetinách proti Švédům a padl 1:6. Celý turnaj zakončili reprezentanti vysokou porážkou od Švýcarů 2:8. Na soupisce figurovali i čtyři zástupci Chodova. S Mikulášem Krbcem, Markem Matejčíkem, Tomem Ondruškem a Martinem Pražanem přineseme v následujících dnech rozhovory. Prvním a notně rozčarovaným respondentem je elitní kanonýr Ondrušek.

Celý článek...

 

Pražan o skalpu lídra, dnu proti Black Angels i hraní, aby nic nepo*ral

 pondělí 4.11.2019 | Florbal Chodov | 

Pražan o skalpu lídra, dnu proti Black Angels i hraní, aby nic nepo*ral

Nedělní skalp do té doby suverénní Mladé Boleslavi (4:3) měl několik hrdinů. Tom Ondrušek dal dva góly, optikou trenéra cenu za nejlepší výkon přebral po závěrečném hvizdu Ondřej Mikeš. TV diváci ČT sport zase ocenili autora 21 zákroků (ve třetí periodě dvou geniálních) Michala Rebra. Víno z rukou prezidenta Chodova Michala Bauera, který takto dekoruje muže po každém domácím střetnutí, ale přebral obránce Martin Pražan, host našeho rozhovoru.

Celý článek...

 

Přindiš na Chodově: Sport je obrovské privilegium!

 pondělí 4.11.2019 | Redakce | 

Přindiš na Chodově: Sport je obrovské privilegium!

Co jsme si přáli, se splnilo: růžová tečka za charitativním říjnem byla nadmíru důstojná! 264 fantastických diváků včetně početné delegace z PINK BUBBLE bylo v neděli v rámci derniéry růžových dresů svědky ukončení neporazitelnosti lídra tabulky z Mladé Boleslavi. Muži v 10. kole Superligy zvítězili 4:3 a nejen svým výkonem na place potěšili elitního českého kajakáře Víta Přindiše, který vhodil úvodní buly coby speciální host.

Celý článek...

 

Grandiózní růžové TV finále

 pátek 1.11.2019 | Florbal Chodov | 

Grandiózní růžové TV finále

Netradiční čas? NO A CO! Přijďte v neděli 3. října v 13.00 do Sportovní haly Jižní Město velkolepě završit Růžový říjen s nadačním fondem PINK BUBBLE. Muži v derniéře charitativních růžových dresů vyzvou před televizními kamerami v 10. kole neporaženou Mladou Boleslav. Souboj třetího s prvním celkem tabulky a repríza posledního superligového semifinále bude hlavním tahákem programu, nouze ale nebude ani o další lákadla! A dress code? Smart casual? Ale kdepak, postačí cokoliv v růžové barvě!

Celý článek...

 

Proč reprezentant Binder nechytá na Chodově?

 čtvrtek 31.10.2019 | Florbal Chodov | 

Proč reprezentant Binder nechytá na Chodově?

Vraťme se ještě na skok k nedělnímu utkání mužů proti Ostravě (7:6 po nájezdech). Nikoliv ale okem „našeho“ borce, nýbrž hostujícího hráče. Má to pádný důvod, do Sportovní haly Jižní Město se po šesti letech vrátil ikonický brankář Jan Binder. Zrzavý reprezentant v roce 2013 vyhrál pro Chodov vůbec první trofej, domácí pohár, navíc dovedl modrobílý tým do historicky prvního Superfinále (3:4 s Vítkovicemi).

Celý článek...

 

Praha 11 Florbalu Chodov fandí

 úterý 29.10.2019 | Florbal Chodov | 

Praha 11 Florbalu Chodov fandí

Byla to šichta hodná horníků, ale muži nakonec z utkání 9. kola Superligy proti Ostravě vydolovali dva body za výhru 7:6 po nájezdech a částečně tak odčinili čtvrteční mizérii s Black Angels (6:8). "Škoda, výhra v základní hrací době byla blízko," mrzela radního městské části Prahy 11 Mgr. Jana Stárka vyrovnávací branka FBC 98 vteřin před poslední sirénou. Stárek na utkání dorazil jako čestný host a stejně jako před ním Karel Jarolím, Barbora Seemanová, Michal Dusík a Anna Dušková vhodil slavností buly v rámci růžového měsíce PINK BUBBLE. Do kasičky navíc přispěl částkou 3500 korun. DĚKUJEME a zase někdy!

Celý článek...

 

Hořká mužská premiéra superstřelce Majera

 pátek 25.10.2019 | Florbal Chodov | 

Hořká mužská premiéra superstřelce Majera

První utkání v mužské Superlize. Navíc hned v základní sestavě a proti týmu, který by se měl dát porazit. Mezi Chodovem a Black Angels byl před vzájemnou konfrontací rozdíl 11 bodů. Všechno bylo pro talentovaného chodovského juniora Petra Majera nalajnováno ve čtvrtek večer krásně. Bohužel, vítězný debut se nekonal, nováček nejvyšší soutěže vyhrál přestřelku v rámci předehrávky 8. kola ve Sportovní hale Jižní Město 8:6. I tak jsme juniorského reprezentanta přizvali k rozhovoru.

Celý článek...

 

Úspěšný reprezentační víkend i pro 12 lvic

 pondělí 21.10.2019 | Florbal Chodov | 

Úspěšný reprezentační víkend i pro 12 lvic

Domácí turnaj Euro Floorball Tour je vždy velkou událostí a ten právě skončený pražský nebyl výjimkou. Reprezentace žen i juniorek se prezentovaly ve skvělém světle a ukázaly, že nadcházející šampionáty mohou být z českého pohledu velmi zajímavé. Velkou zásluhu na sympatické hře i výsledcích mělo i 11 chodovských lvic. Ta dvanáctá pak reprezentovala Slovensko na turnaji 6 Nations.

Celý článek...

 

Z "nepotřebného" byl hrdina

 neděle 20.10.2019 | Redakce | 

Z "nepotřebného" byl hrdina

Víkend v podání obránce mužského "áčka" Dana Kašovského? V sobotu návštěva kina a zhlédnutí filmu Joker, v neděli vejce Benedikt k brunchi a o pár hodin později vítězný gól v dramatu proti České Lípě. Pohoda, tak jak to má rodák z Ostravy rád. V rozhovoru flegmatický chodovský zadák hovořil krom vítězné rány také o výtkách od trenéra Podhráského i faktu, že coby dřívější stálice základní sestavy vysedává na střídačce.

Celý článek...

 

Podhráský o konci série i "posile" z Lotyšska

 pondělí 14.10.2019 | Florbal Chodov | 

Podhráský o konci série i "posile" z Lotyšska

Po pěti výhrách muži poprvé v letošní sezoně odcházeli z utkání se sklopenou hlavou. A bez bodového zisku. Stopku vítězné sérii vystavili v sobotu na domácím hřišti úřadující mistři z Vítkovic. V repríze Superfinále 2016 podlehl Chodov těsně 2:3. Proč? Jaký to byl zápas? Zeptali jsme se šéfa střídačky Davida Podhráského, který v otevřeném povídání přiznal mimo jiné námluvy s lotyšským reprezentantem.

Celý článek...

 

Seemanová: Chodovu budu fandit dál!

 pondělí 7.10.2019 | Florbal Chodov | 

Seemanová: Chodovu budu fandit dál!

Novou a hvězdnou fanynku získali v neděli florbalisté Chodova. Úvodní buly zápasu s Libercem vhodila špičková česká plavkyně a držitelka čtyř národních rekordů Barbora Seemanová, která navíc o první přestávce vítězného utkání (4:3) potěšila několik desítek fanoušků svou autogramiádou. Florbal je Báře blízký, charitativní projekt na podporu nadace PINK BUBBLE ji oslovil, Chodov plánuje sledovat i dál, dobře se při sledování utkání bavila! Však i rozhovor byl plný smíchu, posuďte sami.

Celý článek...

 

Každý gól za 500!

 pondělí 7.10.2019 | Florbal Chodov | 

Každý gól za 500!

Růžový měsíc Florbal Chodov + PINK BUBBLE odstartoval v neděli ve velkém a vítězném stylu, navíc se slavnými hosty na ploše Sportovní haly Jižní Město. Ženy k demolici Bohemians v poměru 14:0 nakopnul Karel Jarolím, bývalý trenér fotbalového národního týmu či Slavie. Slavnostní buly zápasu mužů s Libercem (4:3) obstarala elitní česká plavkyně a olympionička Barbora Seemanová.

Celý článek...

 

Chodov bude celý říjen růžový!

 úterý 1.10.2019 | Florbal Chodov | 

Chodov bude celý říjen růžový!

Podruhé ve své historii upustí FLORBAL CHODOV od tradiční modrobílé kombinace svých dresů. Na "lososovou" venkovní sadu ze sezony 2013/14 naváže unikátní růžový dres, který elitní týmy mužů a žen budou navlékat celý říjen. Proč? Chtějí snad kopírovat švédský Falun? Samá voda… Cílem je podpořit nadační fond PINK BUBBLE pomáhající mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

Celý článek...

 

Co je zač mladá chodovská "dvojka"?

 pondělí 30.9.2019 | Florbal Chodov | 

Co je zač mladá chodovská "dvojka"?

Fanoušci Chodova si zvykají na nové pořádky. Barák, Frühbauer a Šantora jsou pryč, do brankoviště zakleká posila z Tatranu Michal Rebro, dlaněmi na střídačce pleská Vojtěch Šimůnek. V neděli si oba noví gólmani mužského "áčka" role vyměnili a o 13 mladší Šimůnek ve své premiéře v Superlize uspěl. Spolehlivým výkonem pomohl ke čtvrté výhře v sezoně, Pardubice v exilu v Chrudimi padly s Chodovem 2:8.

Celý článek...

 

Jan Barák: "Byl jsem jako na obláčku!"

 pondělí 16.9.2019 | Redakce | 

Jan Barák: "Byl jsem jako na obláčku!"

„Poslední výhoz“ Jana Baráka vyšel na výbornou. Muži v neděli v prvním utkání nové sezony přestříleli nováčka Superligy Hattrick Brno 13:5 a Bari si na začátku duelu odchytal posledních a symbolických 90 vteřin za Chodov.

Celý článek...

 

Novým kapitánem mužů je Martin Koutný!

 středa 28.8.2019 | Florbal Chodov | 

Novým kapitánem mužů je Martin Koutný!

Z Falun Floorball Open si muži přivezli nejen cenné zkušenosti, ale také nového kapitána. Po čtyřech letech, během kterých nosil pásku Tomáš Sýkora, bude nyní kapitánem Martin Koutný. Ten jednoznačně ovládl týmovou volbu, kterou následně potvrdil i realizační tým. Asistenty se stali Marek Matejčík a Michal Podhráský.

Celý článek...

 

Hned 14 chodovských zástupců míří na reprezentační akce!

 pondělí 26.8.2019 | Florbal Chodov | 

Hned 14 chodovských zástupců míří na reprezentační akce!

Prodloužený víkend 5. – 8. září bude patřit reprezentačním akcím a na ně míří hned 14 chodovských zástupkyň a zástupců. Obě dospělé reprezentace čekají zápasové akce, juniorské reprezentace mají soustředění.

Celý článek...

 

Muži mají za sebou poslední přípravu!

 pondělí 19.8.2019 | Florbal Chodov | 

Muži mají za sebou poslední přípravu!

Stejně jako v minulém roce vyráží chodovští muži necelé 3 týdny před startem Superligy do švédského Falunu, aby během tří zápasů ladili formu na začátek ligové soutěže. Meziročně se turnaj rozrostl na šest týmů, ale počet odehraných zápasů zůstává stejný, Chodov tedy čekají tři utkání.

Celý článek...

 

Czech Open 2019: Jak to viděli trenéři

 pondělí 12.8.2019 | Florbal Chodov | 

Czech Open 2019: Jak to viděli trenéři

Czech Open skončil, výsledky známe, ale v této fázi přípravy nemusím být skóre vždy určujícím faktorem. Proto jsme poprosili trenéry jednotlivých týmů Floorball Group o krátký pohled na vystoupení jejich týmů.

Celý článek...

 

Junioři vyválčili na Czech Open stříbro!

 sobota 10.8.2019 | Florbal Chodov | 

Junioři vyválčili na Czech Open stříbro!

28. ročník mezinárodního turnaje Czech Open je minulostí a týmy Chodova i Floorball Group o sobě dali pořádně vědět. Vůbec největšího úspěchu dosáhl tým chodovských juniorů, který došel až do finále nově vzniklé kategorie U21.

Celý článek...

 

Novým partnerem klubu je FINEP!

 pondělí 8.7.2019 | Florbal Chodov | 

Novým partnerem klubu je FINEP!

Novým hrdým partnerem klubu je FINEP, jedna z největších developerských společností u nás, nabízející kompletní servis a služby ve všech oblastech souvisejících s bydlením.

Celý článek...

 

Martina Řepková bodovala v anketách!

Muži pondělí 24.6.2019 | Florbal Chodov | 

Martina Řepková bodovala v anketách!

Sezóna 2018/19 byla definitivně ukončena galavečerem, který proběhl v O2 Aréně a na kterém byly vyhlášeny ankety Florbalista sezony 2018/2019. Na pódiu se hned třikát objevila Martina Řepková a potlesku se dočkali také zlatí medailisté z juniorského MS. Pojďme si projít umístění našich hráčů a hráček.

Celý článek...

 

Generální
partner

Partneři
klubu