Mladší žáci - 2021/2022

Vybrat tým Vybrat sezónu

Florbalové dny jsou tady!

 středa 11.5.2022 | Florbal Chodov | 

Florbalové dny jsou tady!

Venku je krásné počasí a byla by velká škoda trávit čas pouze ve sportovních halách. Proto jsou tu Florbalové dny, které dostávají florbal na venkovní hřiště. V pondělí 9. května vyrostly na Praze 11 hned 3 venkovní florbalové arény se speciálním povrchem a mantinely. Jedna je postavena v útulném prostředí areálu ZŠ Donovalská, další dvě vyrostly v areálu ZŠ Květnového vítězství za Sportovní halou Jižní Město.

Celý článek...

 

Mikuláš Mužík: Snad bude víc příležitostí zahrát si s bráchou

 pondělí 21.2.2022 | Florbal Chodov | 

Mikuláš Mužík: Snad bude víc příležitostí zahrát si s bráchou

Příjmení Mužík je s Chodovem spjato již dlouhá léta. V dorosteneckém týmu aktuálně působí Tonda Mužík a ještě od dvě kategorie níže nalezneme jeho mladšího bratra Mikuláše. Ač věkem mladší žák nastupuje již pravidelně o kategorii výš a prokazuje svůj talent. I proto je posledním respondentem první kola rozhovorů z cyklu Hvězdy budoucnosti.

Celý článek...

 

Sestry Lískovcovy: Florbal se doma řeší denně!

 neděle 16.1.2022 | Florbal Chodov | 

Sestry Lískovcovy: Florbal se doma řeší denně!

Třetím dílem našeho seriálu rozhovorů s názvem Hvězdy budoucnosti jsme, obrazně řečeno, smázli dvě mouchy jednou ranou. Na otázky odpovídaly sestry Lískovcovy. Starší Karolína je ročník 2007 a už koketuje s ligou dorostenek, mladší Dominika narozená v roce 2009 brázdí žákovské soutěže. Obě patří k největším chodovským nadějím a jednou by spolu mohli sázet branky třeba i v Extralize.

Celý článek...

 

Začínají skills tréninky FG

 úterý 12.10.2021 | Florbal Chodov | 

Začínají skills tréninky FG

Další novinkou letošní sezóny jsou dovedností tréninky. Jejich cílem je individuální rozvoj dovedností, herních návyků a součástí budou i konzultace a analýzy sloužící k rozvoji jednotlivců. Tréninky jsou doporučené pro kategorie od mladších žáků a žákyň výše a budou probíhat ve dvou oknech. První trénink je vždy ve středu od 17:00 do 18:30 na hale Jedenáctka VS, druhý bude probíhat ve čtvrtek od 15:00 do 16:30 v tělocvičně ZŠ Květnového vítězství. Kapacita tréninků je omezená, proto je nutné se vždy předem hlásit v Členské sekci.

Celý článek...

 

Začínají kompenzační tréninky FG

 pondělí 4.10.2021 | Florbal Chodov | 

Začínají kompenzační tréninky FG

V rámci zlepšování péče o naše sportovce zařazujeme letos poprvé speciální kompenzační tréninky, které se budou konat každé úterý ve dvou časech 17:30-18:30 a 18:35-19:35 na ZŠ Campanus. Doporučujeme je všem kategoriím od mladších žáků výš. Tréninky budou obsahovat prvky jógy, budeme se věnovat posílení středu těla, protáhneme a uvolníme partie, které často mladé florbalisty trápí kvůli jednostranně zaměřenému sportu a věříme, že jim tím pomůžeme vyhnout se zbytečným zraněním. Kapacita tréninků je však omezená, proto je nutné se vždy předem hlásit v Členské sekci.

Celý článek...

 

Chodov slaví 30 let!

 pátek 3.9.2021 | Florbal Chodov | 

Chodov slaví 30 let!

V roce 1991 založila parta kamarádů kolem Michala Bauera na Jižním Městě florbalový klub. Spolu se střešovickým Tatranem se tak stal Chodov prvním českým florbalovým klubem. Od momentu založení uběhlo v tomto roce neuvěřitelných 30 let a my si v průběhu podzimu celou chodovskou éru připomeneme.

Celý článek...

 

6 mládežnických týmů míří na Salming Cup!

 středa 25.8.2021 | Florbal Chodov | 

6 mládežnických týmů míří na Salming Cup!

Poslední srpnový víkend nepatří pouze juniorskému MS v Brně. I v Praze se odehraje hodně zajímavý turnaj. Velmi kvalitně obsazený Salming Cup je tradičně jednou z posledních prověrek před startem soutěží a Chodov svými týmy obsadil všech 6 vypsaných kategorií. Zajímavostí je obsazení trenérských pozic u jednotlivých týmů. Svou troškou do mlýna přispějí hráči a hráčky elitních týmů!

Celý článek...

 

Prague Games 2021 jsou minulostí, pětkrát to cinklo

 sobota 10.7.2021 | Florbal Chodov | 

Prague Games 2021 jsou minulostí, pětkrát to cinklo

12 týmu a více než 160 hráčů vyslal Chodov v kooperaci s kunratickým Startem do bojů na letošních Prague Games. Ty byly pro mnoho hráčů a hráček první zápasovou akcí od října, a proto byla atmosféra skvělá a výkony snad ještě lepší. Chodov skončil turnaj se skvělou bilancí čtyř elitních medailí a jednoho „béčkového“ zlata. Ale pojďme popořadě od těch nejlepších.

Celý článek...

 

12 týmů míří na Prague Games!

 neděle 4.7.2021 | Florbal Chodov | 

12 týmů míří na Prague Games!

Právě skončený víkend patřil reprezentačním akcím, kterých se zúčastnilo hned 6 hráčů a 5 hráček, a nyní již naše zraky míří směrem k největšímu mládežnickému turnaji světa. Ve středu startuje další ročník Prague Games. Chodovské týmy, doplněné i o hráče a hráčky kunratického Startu, obsazují všech 12 kategorií a bude tedy co sledovat!

Celý článek...

 

Bari a Dejv (35): Chodov chce Superfinále! Koutný je nenahraditelný

 sobota 26.6.2021 | Florbal Chodov | 

Bari a Dejv (35): Chodov chce Superfinále! Koutný je nenahraditelný

Stejně jako rod Lannisterů z kultovního seriálu Hra o trůny, tak i Bari a Dejv vždy platí své dluhy. V minulém dílu našeho podcastu, který jsme se skrz úžasnou sezonu Lvic a vzácného hosta Danielu Frantíkovou rozhodli věnovat výhradně ženskému Superfinále, se, jak jsme slíbili, vracíme k bitvě mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví. Notně třaskavé, ovlivněné sudími, třeba dodat. Ale probrali jsme toho mnohem více, příjemný poslech! O čem byla řeč?

- superhořký poslední zápas kariéry Tomáše Sladkého

- bratranci Sojkové jsou nejlepší sudí v Česku, ale…

- video na Superfinále, ano, ne?

- výbušné mediální výstupy, má Superfinále ještě budoucnost?

- proč se Chodov na webu zrusmesuperfinale.cz nikdy neobjeví

- konec bratrů Koutných, klub opouští legenda i střelec, kterého Chodov nedokázal vytěžit

- Adam Balatka aneb jak a proč přišla na Jižní Město nová posila

🎧 Spotify - https://spoti.fi/3dlG5Ih

🎧 Apple Podcasts - https://apple.co/3h6obue

🎧 SoundCloud - https://bit.ly/3xaL2fb

🎧 Anchor - https://bit.ly/3qqhp6R

📺 Youtube - https://bit.ly/2TaBG41

Celý článek...

 

Generální
partner

Partneři
klubu