ČF6, čtvrtek 17.3.2016, 18:00
3:8
(0:3, 1:1, 2:4)
 

branky: 33. Luka Časar, 58. Jaroslav Jaroš, 58. Jan Krejča - 10. Miloš Tyl, 15. Miloš Tyl, 20. Martin Koutný, 40. Martin Koutný, 43. Filip Chmelíček, 47. Petr Pražák, 52. Miloš Tyl, 52. Petr Pražák
rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský
vyloučení: 2:2; využití: 1:1
diváků: 512
zásahy brankářů: Martin Beneš 17 - Daniel Mück 19

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: "Sérii rozhodl havířovský bombarďák Miloš Tyl. On převážil dnešní misky vah na stranu Chodova a nám po náročných utkáních odešla hlava. Hosté do utkání dobře vstoupili i díky proměněným přesilovkám a poté pro nás bylo těžké se do zápasu dostat.Snažili jsme se ze všech sil a když už to vypadalo, tak jsme dostali pět vteřin před koncem druhé třetiny lacinou branku. Ta nás asi zlomila. Série to byla pěkná, náročná a jsme za ní rádi. Závěrem bych chtěl smeknout před našimi fanoušky, neuvěřitelné! Za celý tým, všem moc děkujeme a doufám, že vám poděkujeme i osobně na setkání s fanoušky!"

Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Tak nejdřív asi k dnešku. Konečně jsme hráli play off, byli jsme koncentrovaní a produktivní a myslím, že jsme dnes zaslouženě vyhráli. Jinak to byla obrovsky těžká série, musím před Spartou smeknout. Věříme, že nás perfektně prověřila a připravila na semifinále. Závěrem bych chtěl poděkovat fanouškům obou táborů, protože i v Praze umí lidi fandit."

Generální
partner

Partneři
klubu