O posledním adventním víkendu se naše děvčata potkaly na Děkance v pražském derby proti Bohemians. Holky zvládly zápas na výbornou. S chutí si zastřílely a po zásluze slaví vítězství.

15. kolo, neděle 21.12.2014, 15:00
7:16
(3:7, 2:6, 2:3)

Branky a nahrávky: 2. Benešová (Reischlová), 9. Poláková (Bočanová), 19. Chelstowska (Hnátová), 27. Kuchařová (vla.), 36. Poláková (Bočanová), 57. Benešová (Veselá), 60. Poláková (Hnátová) – 9. Jarolímová (Tučková), 13. Tučková (Jarolímová), 15. Tučková (Kuchařová), 15. Urbánková, 17. Tučková (Vojáčková), 18. Tučková (Jarolímová), 19. Vojáčková (Jarolímová), 21. Tučková (Jarolímová), 25. Tučková (Jarolímová), 30. Tučková (Vojáčková), 33. Urbánková, 37. Urbánková (Klímová), 38. Řepková (Paulovičová), 44. Urbánková, 51. Matušková (Plášková), 60. Plášková (Tožičková); Rozhodčí: Jan Drška a Jiří Meisner; Vyloučení: 0:4; Využití: 1:0; Diváci: 253; Střely na branku: 22:44; Průběh utkání: 3:7, 2:6, 2:3;

Bohemians: Kreisingerová (Zelená) – Chelstowska, Hyršlová, Loudová, Nguyenová, Poláková, Reischlová, Divišová, Benešová, Ludvíková, Veselá, Jarešová, Burdová, Hnátová, Bočanová

Chodov: Klabanová (Provázková)– Jarolímová, Tučková, Matušková, Klímová, Urbánková, Tožičková, Plášková, Mrázková, Kuchařová, Řepková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Bachmaierová