První domácí utkání sezóny odehráli muži v rámci FAT PIPE CUPU, takže zápas sledovali i zástupci Plzně, Tachova nebo Židenic a velmi dobře se bavili! Viděli totiž domácí vítězství 13:4!

Muži vstoupili do domácí premiéry skvěle! Po 90 vteřinách otevřel skóre Šimon Doubek, pro kterého to byl premiérový superligový gól. Za další dvě minuty už to bylo 2:0 po krásné ráně Daniela Maxy a během dalších minut zvýšili Ondřej Plíhal a Tom Ondrušek na 4:0. Poté sice Chodov nevyužil přesilovku, ale ještě do první přestávky zvyšil na 5:0 Ondřej Vošta.

I do druhé třetiny vkročili chodovští hráči výborně. Po třech minutách přidal 6. gól Tom Ondrušek a ještě do poloviny zápasu přidal 7. gól Ondřej Vošta. Poté brankový přísun lehce opadl, ale na konci druhé třetiny během devíti vteřin padly další dvě branky. Nejprve dokončil hattrick Ondřej Vošta a poté přidal 9. gól Marek Vávra. Do šaten se tak šlo za stavu 9:0.

Na začátku třetí části pomohly Znojmu přesilové hry. Josef Žižka během necelé minuty zaznamenal dvě branky. Chodov se však nenechal vyvést z míry a Ondřej Plíhal, Martin Řezáč a Jiří Koutný navýšili skóre až na 12:2. Znojmo snížilo Šindelářem, Chodov přidal 13. gól z hole Krbce, ale poslední slovo přeci jen patřilo hostům. Branka Ďurišky stanovila konečný výsledek na 13:4.

Chodov tak i potřetí bral plný počet bodů, mohl si užít děkovačku i autogramiádu a pomalu hráči mohli pomalu začít myslet na nedělní zápas s Mladou Boleslaví.

3.kolo, pátek 14.9.2018, 19:30
13:4
(5:0, 4:0, 4:4)

branky: 2. Šimon Doubek, 4. Daniel Maxa, 9. Ondřej Plíhal, 12. Tom Ondrušek, 17. Ondřej Vošta, 24. Tom Ondrušek, 28. Ondřej Vošta, 39. Ondřej Vošta, 39. Marek Vávra, 45. Ondřej Plíhal, 46. Martin Řezáč, 52. Jiří Koutný, 57. Mikuláš Krbec - 42. Josef Žižka, 43. Josef Žižka, 57. Martin Šindelář, 60. Martin Ďuriška
rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga
vyloučení: 3:2; využití: 0:1