V prvním zápase v novém roce se naše holky utkaly s florbalistkami Střešovic, které porazily vysokým rozdílem 14:1.

16. kolo, neděle 11.1.2015, 17:00
14:1
(2:0, 5:1, 7:0)

Branky a nahrávky:3. Tučková(Beránková), 17. Tožičková (Vojáčková), 24. Urbánková(Tučková), 31. Urbánková, 32. Paulovičová 33. Vojáčková (Tožičková), 34. Plášková (Tožičková), 49. Klímová(Plášková), 51. Plášková(Klímová), 52. Matušková (Vojáčková), 52. Plášková(Klímová), 53. Vojáčková(Kuchařová), 55. Tučková (Vojáčková), 56. Klímová(Urbánková, Dvořáková) – 23. Cermáková Sabina Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Chodov: Provázková (Casado) – Tučková, Matušková, Klímová, Křížová, Urbánková, Tožičková, Plášková, Mrázková, Kuchařová, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Hofmanová, Bachmaierová, Dvořáková

Tatran: Blahutová (Nováková) – Köhlerová, Reindlová, Nemravová, Válková, Barbora Zabavská, Beranová, Chaloupková, Čepelková, Čermáková, Brotánková, Kramperová

Komentář k zápasu

Do zápasu jsme vstoupily vlažně, ale na první gol jsme nemusely čekat dlouho. Na začátku první třetiny se prosadila Tučka po nahrávce Péti. Na konci třetiny nahrála Janica Gejby, která z beka nekompromisně zavěsila.

Na začátku druhé části Tatranky zkorigovaly výsledek na 2:1, ale bylo to poslední naše zaváhání. Dále se totiž svými goly prosadily: Prca (bez asistence), Lůca (Prca), Janica (Gejby) a Majda (Gejby).

Poslední třetina byla z naší strany asi nejpovedenější, soupeře jsme už k ničemu nepustily. Pouze ke střídání gólmanky. I za nás si prvně zachytala Cascada a udržela si čisté konto. Poprvé v této sezóně naskočila do zápasu i naše navrátilkyně Anku, která se hned prosadila. Na konečných 14:1 upravily výsledek ještě: Majdice (Majda), Majda (Majdice), Síma (Kuchařka), Majda (Majdice), Janica (Kuchařka), Tučka, Majdice (Anku).

Ohlasy trenérů

Michaela Marešová (Chodov): I přes tužší rozjezd jsme s týmovým výkonem holek spokojeny. Postupem času se nám stále lépe dařilo koncentrovaně plnit taktické pokyny a vytvářet si mnohé střelecké šance. Jsem ráda, že se nám i díky hře na dvě lajny dařilo stupňovat tempo.

Viktor Nemrava(Střešovice):Chtěl bych holky moc pochválit, jakým způsobem zvládly herně a hlavně takticky první polovinu zápasu. V té druhé, zejména ve třetí třetině, nám došly síly - hra na 2 pětky se projevila. Za 2 třetiny spokojenost. Blahopřeji soupeři k vítězství.