Zobrazeno 1 až 10 z celkem 30 článků.

Díky, Tome!

Jedna z největších legend klubu i celého českého florbalu se loučí s kariérou!

Brány Superfinále zůstaly zavřeny. Muži končí na 4. místě

36. zápas Livesport Superligy byl pro chodovské muže tím posledním. Obhájce titulu ze Střešovic byl nad síly našeho týmu a konečný stav série je 4:1. Muži tak končí na 4. místě, ale rozhodně se nemají za co stydět a na ročník 2023/24 se bude určitě vzpomínat v dobrém!

Florbalové Velikonoce!

Je před námi prodloužený víkend, který nabídne řadu elitních florbialových zápasů! Tak nikam nejezděte a přijďte podpořit chodovské týmy!

Muži postoupili a Chodov čtyřikrát mezi elitou!

Po kontroverzní koncovce 4. zápasu série, která nakonec přisoudila bod Spartě, se série opět přestěhovala na Jižní Město. Ve skvělé atmosféře, kterou vytvořilo více než 400 diváků, dokázali muži otočit vývoj zápas a získat 4. bod nutný k postupu do semifinále!

Lvice suverénně ovládly Pohár! Muži mají stříbro.

Po naprosto dominantním výkonu porazily lvice Ostravu 7:0 a ovládly domácí pohárovou soutěž. Tím si také zajistily účast na příštím ročníku Champions Cupu. Muži odehráli vyrovnaný zápas s aktuálně nejlepším týmem světa, ale nakonec se museli sklonit a přijmout těsnou prohru 3:4.

Modrá vlna se valí do Budějovic, buďte u toho s námi!

Oba elitní týmy si zahrají o Pohár Českého florbalu! A bez našich skvělých fanoušků se to neobejde, proto bychom vám rádi nabídli možnost nákupu vstupenek přímo do chodovského kotle i s možností odvozu fanouškovským autobusem.

Ve finále Poháru budeme mít oba týmy!

Středeční večer přinesl hodně chodovské radosti. V průběhu pár minut si oba elitní týmy zajistily postup do finále pohárové soutěže. To se odehraje v úterý 13. února v Českých Budějovicích.

225 tisíc pro Pink Bubble! Děkujeme!

V dalším domácím utkání muži ztratili 2 body po prohře v prodloužení s Black Angels, ale všechny negativní emoce šly stranou, když se předával šek pro Nadační fond Pink Bubble.

Lvice stráví repre pauzu v čele!

Další florbalový víkend, který tentokrát obsahoval i páteční sváteční kolo, je za námi. Lvice potvrdily svou pozici v čele ČEZ Extraligy, muži prožili bláznivý dvojzápas a tradičně se dařilo naší mládeži