100% i po 3. kole a junioři v TOP12

Další našlapaný víkend máme za sebou. Muži, ženy, juniorky i junioři si udrželi 100% bilanci, vyhrávali i dorostenci a navíc si připsali cenný skalp.

Muži se poprvé v sezoně představili domácímu publiku a minimálně do poloviny zápasu ho hodně bavili. Ve 31. minutě to bylo 8:1 a utkání se již jen dohrávalo ke konečnému stavu 10:5. Hattrickem se na tom podílel Lukáš Kafka a trenér David Podhráský si tak připsal 200. výhru na lavičce mužského týmu.

Ženy odehrály náročný zápas na půdě Tatranu. Po 2. třetině vedly 4:1. Tatran se sice v poslední části hry dokázal přiblížit, ale nakonec lvice udržely vedení 4:3 až do konce a připsaly si důležité body proti ambiciózním soupeři.

Junioři uzavřeli kvalifikační část dvěma suverénními výhrami. V sobotu doma rozstříleli Budějovice 20:4 a v neděli zvítězili na hřišti Panthers 8:1. Bez problémů si tak zajistili postup mezi nejlepších 12 týmů republiky.

Ve výborných výkonech pokračovaly i juniorky. V sobotu zdemolovaly Tatran 14:2 a v neděli v repríze posledních dvou finálových sérií zdolaly Olomouc 8:5 a po 3 zápasech mají 100% bilanci a již 41 nastřílených branek.

Dařilo se i dorostencům. Ti museli jet až do Znojma a tam vybojovali cennou výhru nad Spartou v poměru 2:1 a následně porazili i domácí Znojmo 11:1.