Více než 500 hlasů přišlo do hlasování o nejužitečnější hráče a hráčky jednotlivých kategorií a více než 300 hráčů, hráček, rodičů a trenérů se sešlo v areálu Sportovní haly Jižní Město, aby oceněným zatleskalo.
Výprava čítající 215 účastníků je zpět v Praze! Ze švédského Kalmarsundu přivezly chodovské týmu kopu zážitků a také 5 medailí včetně 3 zlatých. Chodov se tak stal nejúspěšnějším klubem Kalmarsund Floorball Cupu 2025!
Celkově jsme do Švédska přivezly 12 týmů, z toho 1 nesl příznak Startu a 1 Traverzy. Z těchto 12 týmů hned 5 přivezlo domů medaili a 3 dokonce zlatou.
Triumfy si připsaly všechny chodovské dívčí týmy (G14, G16, G17), bronzové placky pak v zápasech o 3. místo vybojovaly týmy B15 a B17.
Děkujeme všem hráčům, hráčkám, členů realizačního týmu i rodičům za skvělou akci a těšíme se zase za rok!