Související zápas

Florbal Chodov
Florbal ChodovStart98
8:7(2:2,4:3,2:2)
st 25. 1. 2023 11:00 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 17. kolo
9_20231115_141236.jpg
99_20230124_205622.jpg

ART ECON GAME: Lvice sehrají school match se Startem

Atraktivní zápas čeká na naše ženy. Netradičně od 11 hodin vyzvou v derby Start98 Tigers. Zápas je věnovaný hlavně žákům základních škol a také našemu partnerovi - střední škole ART ECON.

Tigers patří stejně jako Chodov do skupiny Floorball Group, půjde tak o velmi zajímavé střetnutí. Hráčky našeho středečního soupeře směřují stejně jako Chodov k tomu, že nebudou chybět ve vyřazovacích bojích. Ze sedmnácti kol získaly čtyřiadvacet bodů, které je řadí na sedmé místo, o skóre za Bohemians. Nejproduktivnější hráčkou Startu je Kateřina Kovaříková, kterou najdeme na jedenáctém místě mezi všemi hráčkami v Extralize žen.

Chodov pokračuje ve vítězné sérii, která nyní již čítá sedm zápasů. Čtyři kola před koncem lvice neochvějně směřují k udržení druhého místa v základní části, kde mají aktuálně pohodný desetibodový náskok na třetí Ostravu. Ve zbývajících zápasech bude zajímavé sledovat, kdo nakonec získá pomyslnou korunu pro vítězku týmového bodování, kde jsou Kristína Belicová, Magdaléna Plášková a Andrea Břeská naskládány v rozmezí dvou bodů. První vzájemné střetnutí dopadlo lépe pro Chodov, který zvítězil jasně 3:17.

Byť zápas nese název School Match, tak moc rádi uvidíme každého fanouška, který si najde čas a zavítá dopoledne na Jižní Město, tak přijďte, budeme vás potřebovat.