Další vydařený víkend elitních týmů

Další víkend je za námi a elitní chodovské týmy se opět činily. Zvítězili muži, ženy, junioři i dorostenky.

Muži sehráli zápas 2. kola Livesport Superligy na hřišti České Lípy už v pátek. Do zápasu měli skvělý vstup a již po 178 vteřinách vedli 2:0. Jenže následně jejich výkon upadl do letargie a po 2. třetině šla Česká Lípa s vedení 6:4. Jenže v poslední části hry ukázali chodští hráči svou sílu. Tuto část hry ovládli 6:1 a celkově zvítězili 10:7. Premiérové branky v nejvyšší soutěži v chodském dresu si připsali Vojtěch Klápa a Marek Šmíd.

Lvice se v sobotu představily na hřišti nebezpečných Bulldogs. Buldočky sebraly v 1. kole bod Ostravě, ale chodovské hráčky neponechaly nic náhodě a od začátku si šly pro vítězství. Nakonec zápas opanovaly v poměru 8:2. Premiérovou extraligovou branku zaznamenala Nikola Skoková.

Velký krok k postupu mezi elitní republikovou dvanáctku udělali junioři, kteří porazili Panthers 7:5, když ještě v 56. minutě prohrávali. O klíčové branky se postarali Adam Sláma a Antonín Votava.

Do sezony vstoupily i dorostenky a byl to velmi rázný vstup. Nejprve vyhrály nad Startem 11:0 a následně daly Plzni ještě o 2 góly více. Zářila především Lucie Švajcrová, která zaznamenala 8 bodů (6+2).