Florbal ChodovBlack Angels
4:5(0:2,3:1,1:2)
pá 16. 9. 2022 19:00 @ SH Jižní Město, Livesport Superliga, 2. kolo

FLORBAL CHODOV vs. BLACK ANGELS 4:5, DOMÁCÍ PREMIÉRA BEZ BODU

Chodovským fanouškům v pátek večer skončilo dlouhé čekání. A-tým nastoupil k prvnímu domácímu utkání v letošní sezóně Livesport Superligy. Naším soupeřem byl tým Black Angels.

Hosté vstoupili do zápasu aktivně a v páté minutě šli zásluhou Buriana do vedení, to se umocnilo krátce po polovině úvodní periody, kdy na 2:0 zvýšil Hanák.

Zatímco úvod první třetiny patřil Black Angels, tak v té prostřední se lépe dařilo našim hráčům. Kontaktní branku vstřelil Matěj Netrefa, o vyrovnání se postaral ve třicáté minutě Marek Vávra. Renčín sice bleskově vrátil hostujícímu celku vedení. Marek Vávra však svým druhým gólem zajistil, že se do kabin tentokrát šlo za nerozhodného stavu.

Velká přetahovaná pokračovala i v závěrečném dějství. Ve třiačtyřicáté minutě šli bleci po třetí do vedení zásluhou Čáslavy. Chodovští se snažili ze všech sil o vyrovnání. To však bohužel dlouho nepřicházelo, až sedm minut před koncem rozjásal domácí fanoušky Mikuláš Komárek. Když už vše směřovalo k prodloužení tak celou zmrazil Matěj Boček a vystřelil svému týmu tři body. Do konce třetí části v té době zbývalo pouze šestapadesát vteřin.

Mužům tedy první domácí utkání těsně nevyšlo a na první letošní body tak stále čekají. Další možnost budou mít v neděli v dalším pražském derby proti Tatranu Střešovice