Související zápas

Florbal Chodov
Florbal ChodovHurrican
18:1(7:0,1:1,10:0)
so 19. 11. 2022 19:00 @ SH Jižní Město, Livesport Superliga, 10. kolo
9_20220826_101349.jpg
60_20221121_164454.jpg

FLORBAL CHODOV vs. FB HURRICAN KARLOVY VARY 18:1, demolice nováčka v podání našich mužů

Na zápas žen navázali naši muži, které čekal soupeř z úplně jiných pater tabulky, doma přivítali nováčka z Karlových Varů.

Domácí vstoupili do utkání skvěle a hned ve třetí minutě šli do vedení díky gólu Matěje Netrefy. Chodov byl v první třetině jasně lepším týmem, na branku soupeře se valil jeden útok za druhým a většina z nich byla gólová. Celkem si cestu za hostujícího gólmana Eckhardta našlo sedm střeleckých pokusů chodovských hráčů. Svůj letošní střelecký účet rozšířili Antonín Votava, který vstřelil dvě branky, po jedné pak přidali Daniel Maxa, Tom Ondrušek, Lukáš Kafka a Marek Vávra.

Tlak domácích pokračoval i v prostřední části, kdy hosté přeci jenom začali bránit o něco lépe a stav se tak opět měnil až ve dvaatřicáté minutě, kdy se prosadil Michal Podhráský. S řadou dalších šancí chodovských si poradil Eckhardt a tak se z ojedinělého útoku poprvé radovali i karlovarští, osm vteřin před koncem překonal Ondřeje Lupoměcha Daniel Kalaš.

Ve třetí třetině jsme se vrátili k obrazu hry z úvodu zápasu, svěřenci Davida Podhráského opět začali proměňovat své útoky, na 9:1 zvýšil ve dvaačtyřicáté minutě Lukáš Kafka. Desátý hřebíček do karlovarské rakve zatloukl Matěj Netrefa. Chodovský trenér postupně do sestavy začlenil i některé juniory a jeden z nich Ondřej Štefek se mu za důvěru odvděčil premiérovým gólem v nejvyšší soutěži. Závěr zápasu se proměnil v chodovskou exhibici. Rozebraná hostující obrana během závěrečných deseti minut inkasovala ještě sedmkrát. Hattrick nasázel Martin Skřivánek, své druhé branky v zápase přidali Michal Podhráský, Tom Ondrušek a Daniel Maxa. Na konečných 18:1 uzavřel Ondřej Vošta.

A-tým přejel nováčka rozdílem třídy a slaví nejvyšší výhru v letošní sezóně, výhra nás posunula na páté místo před Českou Lípu. Příští neděli čeká kluky důležitý zápas s tabulkovým sousedem. Na programu je derby se Spartou.

Související články

Florbal Chodov
56_20221115_135928.jpg

Muži přivítají po MS Bohemians, hned poté nováčka z Varů.

Mistrovství světa je za námi a tak opět nastává čas na Superligu, která se ve čtvrtek opět rozběhne a v průběhu listopadu a prosince nabere opravdu pekelné tempo. Náš A-tým čekají tento týden dva zápasy a oba dva doma. Den boje za svobodu a demokracii oslavíme soubojem s FBŠ Bohemians.