Související zápas

Florbal Chodov
FA MBFlorbal Chodov
0:11(0:3,0:2,0:6)
so 11. 2. 2023 18:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 20. kolo
9_20231115_141236.jpg
108_20230208_152630.jpg

Lvice se utkají s Mladou Boleslaví

Po reprezentační přestávce se opět vydávají do boje naše ženy. V sobotu zamíří do Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav se v závěru základní části bude chystat na play down, ve kterém bude hájit příslušnost k české ženské elitě. V probíhajícím ročníku získaly mladoboleslavské hráčky pouze pět bodů, naposledy bodovaly v šestnáctém kole s Libercem, před reprezentační přestávkou pak prohrály s Bulldogs Brno na jejich palubovce 5:1. Nejproduktivnější hráčkou týmu je s dvaadvaceti body Veronika Zittová. Byť je rozdíl mezi oběma soupeři v tabulce výrazný, tak v prvním vzájemném zápase malém došlo k velkému překvapení. Chodov na své palubovce rozhodl o výhře 6:5 až v prodloužení.

Několik chodovských hráček pomohlo minulý víkend reprezentaci žen k postupu na Mistrovství světa do Singapuru. Nyní jsou však zpět v kádru lvic, se kterými se budou chystat na blížící se play off. Do něj vstoupí s největší pravděpodobností ze druhého místa, na první Vítkovice mají devítibodovou ztrátu, třetí Ostrava je naopak v závěsu o bodů deset. Posledním utkáním pro chodovské ženy byl School Match se Startem, který ovládly těsně 8:7.

Uvidíme, zda se holkám povede na poslední zápasy navázat a z Mladé Boleslavi přivezou tři body. Pokud budete mít v sobotu volno, určitě vyrazte holky na sever podpořit.