Lvice stráví repre pauzu v čele!

Další florbalový víkend, který tentokrát obsahoval i páteční sváteční kolo, je za námi. Lvice potvrdily svou pozici v čele ČEZ Extraligy, muži prožili bláznivý dvojzápas a tradičně se dařilo naší mládeži

Lvice odehrály dva domácí zápasy. V pátek v tradičním derby proti Bohemians před skoro 300 diváky zvítězily 10:3 a v neděli porazily 14:3 nováčka soutěže z Liberce. Na tomto vítězství se hned 8 body (3+5) podílela slovenská reprezentantka Kristina Belicová. Chodovské ženy tak nadcházející reprezentační pauzu, kterou vyplní MS v Singapuru, stráví na čele tabulky s tříbodovým náskokem.

Muži mají za sebou zajímavý a v mnoha ohledech nepovedený víkend, byť nakonec vydolovali slušné 4 body. Páteční domácí zápas proti Karlovým Varům se nepovedl ani trochu. Po remíze 3:3 šel zápas do prodloužení, které z trestného střílení rozhodl odchovanec Chodova ve službách soupeře Michal Klápa. V neděli se pak odehrálo šílené utkání proti nováčkovi. Butchis na domácí půdě drtivou část zápasu vedl a ještě 3 a půl minuty před koncem to bylo 11:9 pro domácí. Chodovští hráči však v sobě našli obdivuhodnou sílu a během 49 vteřin třemi góly skóre otočil a připsal si důležité 3 body!

Junioři odehráli domácí dvojzápas proti ostravským celkům. V sobotu podlehli Vítkovicím 3:6, ale v neděli si napravili reputací vítězstvím nad FBC Ostrava v poměru 10:5.

Jedno utkání měly na programu juniorky a porazily v něm Bohemians 11:6. Stále tak vedou svoji soutěž bez ztráty jediného bodu.

Dařilo se i dorostencům. Ti zaznamenali 2 vysoké výhry. Nejprve 10:2 nad Českými Budějovicemi a následně 13:1 nad Znojmem.

ČEZ Extraligy má nyní skoro měsíční pauzu, ale Livesport Superliga pokračuje již v neděli. Muži doma přivítají Black Angels a ukončí růžový měsíc pro Nadační fond Pink Bubble.