Lvice suverénně ovládly Pohár! Muži mají stříbro.

Po naprosto dominantním výkonu porazily lvice Ostravu 7:0 a ovládly domácí pohárovou soutěž. Tím si také zajistily účast na příštím ročníku Champions Cupu. Muži odehráli vyrovnaný zápas s aktuálně nejlepším týmem světa, ale nakonec se museli sklonit a přijmout těsnou prohru 3:4.

První branka zápasu lvic proti Ostravě padla až v 19. minutě. Vstřelila ji Marie Havlíčková a ještě do konce první třetiny skóre zdvojnásobila přesilovkou ranou Mirva Naava. Lvice tak položily základ a následně už jen navyšovaly skóre a soupeři toho moc nedovolily. Konečný výsledek 7:0 mluví za vše!

Muži proti úřadujícímu šampionovi Champions Cupu brzy prohrávali, ale ještě do první pauzy skóre otočili. Ve druhé třetině branka nepadla a tak musel do poslední části hry Tatran vložit to nejlepší. To se mu vyplatilo, když vyrovnal Tomáš Hanák. Když už to vypadalo, že by zápas mohl mířit do prodloužení, udeřil Tatran znovu. Střešovice pak ještě odskočily na 4:2 a snížení z hole Marka Vávra již přišlo pozdě.

Oba týmy měly za zády skvělou podporu chodovských fanoušků, kteří vytvořili opravdové modré peklo.

Děkujeme za skvělou atmosféru a těšíme se na Vás opět v domácí hale a při zápasech blížícího se play off.