9_20220826_101349.jpg
8_20220831_155308.png
140_20230512_142730.png

Milan Šindelář míří za novou výzvou

S naším klubem se, jak věříme pouze dočasně, loučí Milan Šindelář. Zkušený trenér přišel na Jižní Město před sezonou 2015/16 jako asistent mužského “A” týmu k Davidu Podhráskému. Hned v této sezoně společně dovedli mužský tým k historickému zlatu a o sezonu později s týmem titul také obhájili.

Celkově strávil na Chodově 8 sezon. 7 z toho bylo v roli asistenta trenéra u mužského týmu, v té poslední se věnoval našim juniorům. Za tu dobu si na krk pověsil 4 medaile (2-0-2) a 2x se zúčastnil Champion Cupu. Teď se Šindy rozhodl přijmout novou výzvu.

Sám dvojnásobný mistr s chodovským áčkem ke změně říká: “Děkuji Chodovu, že jsem se mohl stát součástí tohoto skvělého klubu a přispět k posunutí mezi top týmy. Poznal jsem zde nové přátele, skvělé hráče a Chodov se stal mým druhým florbalovým domovem. Věřím, že se v budoucnu naše cesty zas protnou.”

Sportovní manažer klubu Ondřej Neuman přidává za celý klub velké díky: “Šindy patří k základním stavebním kamenům našich elitních realizačních týmů a trenérů. V posledních přibližně 3 letech se navíc naše spolupráce postupně zintenzivnila, protože Šindy pronikal hlouběji do klubových struktur a přicházel s řadou podnětných nápadů a myšlenek. Patří mu velké díky za celkový progres a rozvoj nejen v mužském “A” týmu, kde je podepsán zlatým písmem, ale rovněž i v budování navazujících struktur. Pomohl v práci s dalšími týmy, propojováním kategorií a rozvojem dalších generací hráčů. Mimo nesporné odborné kvality a zkušenosti nám do klubu vždy přinášel nadhled a troufnu si říct i charakter a přístup ke sportu, který je často v dnešní době nedoceňovaný a zároveň velmi důležitý. Proto všechno mu upřímně za klub děkuji, přeji hodně štěstí a věřím, že na spolupráci na Chodově rovněž znovu navážeme.”