Muži postoupili a Chodov čtyřikrát mezi elitou!

Po kontroverzní koncovce 4. zápasu série, která nakonec přisoudila bod Spartě, se série opět přestěhovala na Jižní Město. Ve skvělé atmosféře, kterou vytvořilo více než 400 diváků, dokázali muži otočit vývoj zápas a získat 4. bod nutný k postupu do semifinále!

Po brankách sniperů Ondruška a Vávry vedl Chodov po 1. třetině 2:1, po té druhé naopak prohrával 2:3. Na začátku poslední dvacetiminutovky Chodov ustál oslabení a ve 48. minutě vyrovnal Marek Matoušek.

Když se zdálo, že zápas pomalu směřuje do prodloužení, tak Martin Skřivánek vystihl rozehrávku soupeře a následnou ránu umístil přesně na zadní tyč. Sparta okamžitě reagovala odvoláním brankáře, ale Ondřej Vošta trefil prázdnou branku a stvrdil postup Chodova.

Postupem do semifinále se muži zařadili po bok lvic a obou juniorských týmů, které si postup mezi nejlepší čtyřku zajistili už o pár dní dříve. Chodov je tak jediným týmem letošní sezony, který se může touto statistikou pyšnit! Pro doplnění můžeme ještě dodat, že oba dorostencké týmy postoupily do nadstavby z 1. místa a nadcházející měsíc tedy bude z pohledu Chodova hodně vzrušující!