9_20220826_101349.jpg
8_20220831_155308.png
161_20230908_134027.jpg

O víkendu startují nejvyšší soutěže

Po skoro 5 měsících přípravy o víkendu konečně odstartují nejvyšší domácí soutěže. Nový ročník rozehrají muži, ženy, junioři, juniorky i dorostenci. Všechny týmy se v 1. kole představí na hřištích soupeřů.

Muži zakončili uplynulou sezonu na 5. místě a přes léto doznal jejich kádr mnoha změn. Na superligových hřištích už nebudeme vídat Michala Podhráského, Daniela Maxu, Šimona Doubka a Ondřeje Lupoměcha. Na přestup přišli Milan Tichý, Vojtěch Klápa a Tadeáš Dittrich, po dlouhém zranění se vrací Dan Eremiáš, o výraznější roli si říkají další mladící z líhně Floorball Group. David Podhráský, který vstupuje do své 11. sezony na lavičce Chodova, označil za předsezonní cíl umístění v elitní šestce. Prvním soupeřem Chodova bude ambiciózní Sparta. V jejím čele bude stát dlouholetá opora Chodova Martin Pražan, který bude mít i kapitánskou pásku. Zápas se odehraje v neděli 10. září od 17 hodin v UNYP Aréně a sledovat ho můžete přímo v hale či přes platformu ceskyflorbal.tv Pokud si budete zakládat nový účet, nezapomeňte označit Chodov za svůj oblíbený tým.

Lvice se v 1. kole představí na půdě Liberce. Bronzové medailistky z uplynulé sezony přes léto výrazně posílily. Do chodovského dresu se vrátila po angažmá ve Švédsku Eliška Chudá, ze Startu přišly dvě největší opory Kristýna Vejvodová a Kateřina Kovaříková, hvězdou budoucnosti by pak měla být Karolína Mezerová, která však ještě doléčuje zranění. Krom těchto posil doplnila tým i řada talentovaných juniorek. Hlavní trenér týmu Ondřej Neuman tak v rozhovoru na našem YouTube kanálu vyřkl jednoznační cíl - vrátit Chodov do Superfinále! Zápas v Liberci startuje v sobotu 9. září v 19 hodin a sledovat ho můžete přímo v hale či přes platformu ceskyflorbal.tv Pokud si budete zakládat nový účet, nezapomeňte označit Chodov za svůj oblíbený tým.

Junioři mají za sebou turbulentní léto. Jejich vedení převzala dvojice florbalových legend Michal Podhráský - Tomáš Vávra a hned první turnaje přinesly velké úspěchy. Na Prague Games skončili junioři na 3. místě a Czech Open dokonce ovládli! Nyní je čeká vstup do kvalifikační fáze. Tu rozehrají v neděli 10. září na hřišti českobudějovických Štírů. Zápas startuje v 13:45.

Juniorky vstupují do sezóny v roli obhájkyň titulu a jejich letošním cílem bude přidat další trofej. Svou pouť sezonou zahájí svěřenkyně Lukáše Netrefy v sobotu 9. září na hřišti SKV. Zápas se rozehraje ve vinohradské sokolovně v 18 hodin.

Sezonu rozehrají i dorostenci, které aktuálně vede duo Michal Podhráský a Adam Havránek. Obhájci titulu svou pouť ročník zahájí v neděli 10. září ve Strakonicích, kde je čeká dvojzápas. Od 11 hodin se představí proti domácím Strakonicím a od 14 hodin poměří síly s Pískem.

Přejeme všem týmům úspěšný vstup do sezony 2023/24!