Florbal Chodov
OtrokoviceFlorbal Chodov
4:14(2:4,2:2,0:8)
so 7. 1. 2023 18:00 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Livesport Superliga, 18. kolo

Panthers Otrokovice vs. FLORBAL CHODOV 4:14, A-tým veze z Otrokovic vysokou výhru

Po krátké přestávce se A-tým vrátil opět do zápasového kolotoče, na programu měl výjezd do Otrokovic.

Chodovský výběr musel k zápasu urazit téměř tři sta kilometrů dlouhou cestu, na jeho výkonu v úvodu zápasu to však nebylo znát. Již ve třetí minutě otevřel skóre přesnou střelou Marek Vávra. Na nejproduktivnějšího hráče navázali brzy Antonín Votava s Ondřejem Voštou a v polovině první třetiny Chodov vedl již 0:3. Poté se prosadili i domácí a dostali se slepenými brankami Samuela Kelemena a Petra Kopeckého na dostřel. Poslední slovo v úvodní dvacetiminutovce měl však opět náš tým, konkrétně Marek Vávra.

Zatímco start první třetiny Chodovu vyšel, tak v té druhé pořádně zaspal a Otrokovice během třinácti vteřin srovnaly na 4:4. Výběr trenéra Davida Podhráského to však nerozhodilo a brzy ho dostal zpět do sedla Antonín Votava, který během čtyř minut dvěma góly zkompletoval hattrick. Poté se hra přeci jen trochu uklidnila, oba gólmani už za svá záda žádný pokus nepustili a po čtyřiceti minutách tak svítil na ukazateli stav 4:6.

Ve třetí třetině náš A-tým definitivně zlomil odpor svého soupeře, podobný kousek jako se povedl Antonínu Votavovi zopakoval Marek Vávra a i on zapsal svůj další hattrick a vzápětí se trefil i počtvrté. Ve dvaapadesáté minutě už diváci viděli desátou branku v domácí síti, prosadili se Tomáš Sýkora a Marek Matoušek. Závěr zápasu se pak již proměnil v chodovskou exhibici, Otrokovice již nestíhaly a do jejich branky padal jeden gól za druhým. Do statistik se postupně zapsali Mikuláš Komárek, Martin Skřivánek, Jiří Bauer a Matěj Jambor.

A-tým se s Otrokovicemi nemazal a do roku 2023 vstoupil vysokou výhrou 4:14. Na tu se bude snažit navázat v pondělí 16.ledna, kdy v televizním utkání vyzve Vinohrady.