Související zápasy

Florbal Chodov
9_20231115_141236.jpg
122_20230311_152150.jpg

PREVIEW: Lvice mohou uzavřít sérii se Startem. Podaří se?

Zatímco muži teprve čtvrtfinále odstartují, tak ženy si již mohou zajistit postup mezi elitní čtyřku. V sobotu a v neděli pokračuje na domácí palubovce série s Tigers Start98.

Chodovské hráčky do série šly v roli jasných favoritek a tyto předpoklady se již první hrací víkend začaly naplňovat. Sobotní duel nabídl celkem deset branek, hned devět střeleckých pokusů skončilo v brance Tigers. Naše hráčky se prosadily hezky rovnoměrně v každé třetině třikrát a dokráčely si po výsledku 9:1 pro první bod do série. Bodově se blýskla Kristína Belicová, která zaznamenala tři body (2+1), dvakrát se trefila i Magdaléna Plášková.

V podobném duchu se nesla i nedělní odveta. V ní si lvice opět vypracovaly v první třetině tříbrankový náskok, který postupně navyšovaly, až se jejich gólový účet opět zastavil na čísle devět. Hráčky Tigers se v závěru již zmohly pouze na kosmetickou korekci výsledku. Chodov zvítězil 9:2 a ujal se vedení 2:0. Stejně jako o den dříve opět zapsala tři body (2+1) Kristína Belicová.

První hrací víkend byl tedy plně v naší režii. Přijďte holky podpořit a pomoci jim v nejkratším možném čase oslavit postup do semifinále.