Související zápasy

Florbal Chodov

Semifinále extraligy žen se přesouvá do Ostravy.

Boj o Superfinále pokračuje. O víkendu se semifinálová série přesouvá za stavu 1:1 do Ostravy a je tedy jasné, že se oba soupeři minimálně jednou ještě vrátí i do Prahy.

Sobotní utkání nabídlo velkou přetahovanou, při které diváci viděli pouze dvě branky během úvodních čtyřiceti minut, na každé straně padla jedna. Po dvou třetinách tak byl stav nerozhodný. V závěrečné fázi zápasu to již bylo gólově bohatší, lvice se dostaly zásluhou Andrey Břeské a Markéty Prontekerové do dvoubrankového vedení, které Ostrava již nedokázala srovnat a po výsledku 3:2 zůstal první bod na Jižním Městě. Dvaceti zákroky k výhře přispěla Jana Christianová.

O den později měla lepší nástup do zápasu Ostrava, která si dokázala vypracovat i tříbrankový náskok. Naše hráčky se však dokázaly do zápasu skvěle vrátit a před třetí třetinou ztrácely již pouze jednu branku. V ní však bohužel i přes střeleckou převahu nedokázaly zvrátit výsledek na svou stranu a Ostrava tak vyrovnala stav semifinálové série na 1:1.

Jak vidíte, bude to ještě pořádná bitva, ve které budou rozhodovat detaily. Jedním z faktorů může být určitě i podpora fanoušků. Ostrava je sice trochu z ruky, ale pokud byste si chtěli udělat výlet, určitě zajeďte naše holky podpořit.