Související zápasy

Florbal Chodov

Skvělý víkend juniorských týmů. Muže čeká pátý zápas proti Spartě již v úterý

Juniorky i junioři ovládli svá čtvrtfinálová utkání a zahrají si semifinále. Muži v neděli padli až po nájezdech a stále drží mečbol.

Skvělý víkend má za sebou tým juniorek. Ve svém čtvrtfinálovém dvojboji proti houževnatému soupeři z Liberce dokázal zvítězit nejprve 10:6 a o den později 9:4 a zajistil si tak místo mezi nejlepší čtyřkou.

V prvním zápase bylo utkání dlouho vyrovnané, ještě na začátku třetí třetiny na časomíře svítil stav 6:6. Nicméně kanonádou v posledních deseti minutách úřadující mistryně otočily vývoj na svou stranu. Podobný vývoj mělo i druhé utkání, kde juniorky po dvou třetinách dokonce prohrávaly. Přesto stejně jako v prvním utkání dokázaly nakonec zvítězit jednoznačným výsledkem.

Junioři měli před sebou o víkendu také velkou výzvu v podobě pražského derby s Tatranem Střešovice- třetím týmem po základní části. Nejprve na hřišti Tatranu zvítězili přesvědčivě 2:8 a o den později se stejným soupeřem na domácí půdě vyválčili druhé cenné vítězství 3:1. První zápasy semifinále odehrají svěřenci Michala Podhráského a Tomáše Vávry o víkendu 23. a 24.3. a soupeř zatím není znám.

Muži po prvních dvou kolech čtvrtfinále drželi náskok 2:0 nad soupeřem ze Sparty a o víkendu dělali vše pro to, aby sérii ukončili nejrychlejším možným způsobem.
Na hřišti soupeře v sobotu ještě 7 minut před koncem prohrávali o dvě branky, přesto dokázali v závěru vývoj otočit a nakonec se radovali z vítězství 6:9.
O den později dospěl duel až do nájezdů, ve kterých měl více štěstí soupeř.

Série se tak znovu stěhuje na Jižní Město a již toto úterý od 19 hodin se tito dva soupeři utkají popáté. Pokud Chodov zvítězí, postoupí do semifinále Livesport Superligy.