9_20231115_141236.jpg
8_20231123_104249.png
215_20240614_115216.jpg

Slavnostní ukončení sezóny s hojnou účastí

Ve středu proběhl další ročník Slavnostního ukončení sezóny, tentokrát v upraveném formátu s venkovním atriem. Oceněni byli také nejlepší hráči jednotlivých kategorií.

Hezké počasí a hojná účast předznamenaly úspěch na Slavnostním ukončení sezóny FG.

Každoroční akce s množstvím zábavy pro děti i dospělé letos přilákala rekordní počet návštěvníků. Venkovní atrium bylo svědkem předávání ocenění pro nejužitečnější hráče jednotlivých kategorií, které si volí sami hráči mezi sebou. Z rukou místostarostky Prahy 11 Zuzany Böhmové, zástupce ředitele SŠ ArtEcon Davida Kloučka a generálního manažera Peugeot ČR Marca Venturiniho si hráči a hráčky FG převzali poháry za individuální vítězství MVP. Speciálního ocenění se dočkaly také chodovské ženy, pro které si jejich fanklub připravil malé překvapení v podobě květin a zlatých medailí. Speciálním hostem celého večera byla reprezentantka a bývalá hráčka Chodova Vanessa Rebecca Keprtová.

V hale probíhaly soutěže o poukazy do Mercuria lasergame pod taktovkou ženského áčka. Muži se starali o občerstvení a točení piva z pivovaru Chříč, který se stal partnerem Florbalu Chodov a k příležitosti Ukončení sezóny připravil i speciální edici chodovského piva.
K vidění byly také poháry za vítězství v celostátních soutěžích, které se těšily nebývalému zájmu z řad nejmladších účastníků.
Kromě soutěží mohli návštěvníci narazit i na stánek partnera OZP, kde si mohli vyzkoušet tejping, masáže a poslechnout odborné rady fyzioterapeuta.

Celá povedená akce podtrhla úspěšnou sezónu všech tří klubů v rámci Floorball Group.
Děkujeme všem hráčům, rodičům, fanouškům a příznivcům a těšíme se na následující sezónu. Ať je nejméně stejně úspěšná, jako ta loňská.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE

MVP sezóny