5:0(1:0,2:0,2:0)
ne 18. 9. 2022 17:00 @ Sportovní centrum Řepy, Livesport Superliga, 3. kolo

TATRAN vs. CHODOV 5:0, PROHRA NA PŮDĚ STŘEŠOVIC

Pořádný oříšek v cestě za prvními body připravil los našemu mužskému A-týmu. V neděli cestoval na hřiště stříbrného týmu z uplynulé sezóny Tatranu Střešovice.

Od úvodu zápasu byli domácí aktivnější a Karel Hodík se musel hodně otáčet aby svůj tým uchránil před inkasováním. Během první dvacetiminutovky nestačil pouze na střelu Meliše že čtrnácté minuty.

I v prostřední pasáží pokračoval nastolený obraz hry. Na branku Chodova se valil jeden útok za druhým. Pokusy Šindeláře a Meliše si cestu do branky našly a v pětadvacáté minutě tak Tatran vedl již 3:0. Náš A-tým hrozil především z rychlých protiútoků, do druhé sirény však žádný proměnit nedokázal.

Ve třetí třetině již domácí výsledek bez problémů kontrolovali. Šimek a Kreysa navíc vedení ještě navýšili. A jelikož chodovští hráči recept na Jurca nenašli byla z toho třetí porážka v sezóně, tentokrát v poměru 5:0.

A-tým na body tedy stále čeká, z dnešního zápasu si však odnáší řadu cenných zkušeností, které zúročí v další práci.